Під час поєдинку 27-го туру чемпіонату України «Шахтар» – «Динамо» (0:1) фанат «гірників» спалив прапор «Новоросії» і був ідентифікований поліцією. Правоохоронці склали протокол за статтею «легке хуліганство».

Про це написав один з представників ультрас Віталій Овчаренко.

новости, новини, Україна, Украина, Бегемот, Бегемот медиа, влада, власть, політика, политика, begemot, begemot.media, прапор "Новоросії", футбол, спалив

«Поліція Харкова склала протокол на бійця АТО, ультрас Шахтаря — «легке хуліганство» за спалення прапора Російської Окупаційної адміністрації «Новоросія» на матчі з Динамо у Харкові.

Пам’ятаєте на останньому матчі Шахтаря з Динамо ультрас Донецької команди спалили окупаційний прапор (1 фото)?

Спалили, щоб показати, що донеччани – то не сєпари, що донеччани ненавидять окупантів на більш серйозному рівні, ніж, наприклад вінничани чи черкащани. Луганчани та кримчани нас зрозуміють.

Погодьтесь, що такі дії хлопців, як спалення російських окупаційних прапорів на масових заходах, де присутні десятки тисяч громадян і про які читають сотні тисяч людей по всьому світу, це інколи впливає більше, ніж робота деяких міністерств. Сотні газет, сайтів написали про це, репостів, шейрів не злічити – весь світ вкотре побачить, що донеччани проти російської окупації.

Але цікаво інше, вчора на матчі у Харкові був затриманий палій (той, що палив). 10 міліціонерів на вході на стадіон затримували – мабуть, ціла спецоперація. Був складений протокол про «дрібне хуліганство» (2 фото).

Воно то, звісно, добре що таку пильність продемонструвала харківська поліція. Таку б пильність їм на весну 2014 року, коли було самі знаєте що.

Проте, найцікавіше тут інше: на фото номер 3 (!) сам «Палій» (дрібний хуліган) та умови, у яких він той спалений прапор здобув.

З нетерпінням чекаю від харківської міліції такої самої принциповості та беззаперечного дотримання закону от наприклад 9 травня, коли повилазять «червоні» із забороненою червоною та іншою окупаційною символікою.

І наостанок: у футбольних кругах є таке гасло, яке я застосую на рахунок спалення окупаційних тряпок нашими хлопцями та ймовірних санкцій за це: «ПАЛИЛИ, ПАЛИМО І БУДЕМО ПАЛИТИ!»

Героям Слава», — написав Овчаренко на своїй сторінці у Facebook.

ИСТОЧНИК ГАЗЕТА

Подписывайтесь на наши каналы telegram в Тelegram и telegram в Youtube