В Одесі відпустили на волю затриманого за побиття зустрічних жінок чоловіка. У поліції вважають, що не могли вчинити інакше.

«Ось тут я відчула гострий біль в районі живота і присіла. Дихання перехопило. Я не могла ні бігти за ним, нічого. Мене трусило і я кричала», — розповіла постраждала Оксана Садиченко.

Жінка каже, що навіть не одразу зрозуміла, що її вдарили – відволіклася на екран телефона й не помітила кривдника. Коли віддихалася – озирнулася.

«Десь біля того дерева він ударив з ліктя наступну дівчину. Вона була в сонцезахисних окулярах, у неї тут синяк. Вона впала ще кистю на бордюр, у неї тут гематома», — розповіла свідок агресії перехожого.

Дівчина написала про напад на своїй сторінці у соцмережі, в коментарях почали відписуватися дівчата, які також постраждали від цього ж чоловіка. Спільними силами визначили маршрут молодика та хронологію подій. Першою за п’ять хвилин до дев’ятої нападника зустріла Ольга – він вдарив її, коли вона сіла за кермо своєї машини.

«Повернула голову і побачила обличчя абсолютно неадекватної людини без зіниць. Тільки одне питання було в голові: що вам потрібно? Прошипів «шшш» і отримала кулаком у щелепу. На моїх очах він скоїв напад іще на двох дівчат», — розповіла постраждала Ольга Беленко.

Кілька секунд нападу Ольга встигла зняти на телефон – там нападник посміхається й показує їй середній палець. Два квартали дівчина їхала за ним на авто, одночасно телефонувала до поліції, але на перехресті молодик зник з її поля зору. Як з’ясувалося потім, на ходу він продовжував бити дівчат, удари ставали все жорстокішими. Вагітну жінку молодик вдарив кулаком в живіт, а Юлія отримала потужний удар у потилицю – їй навіть довелось звернутися в лікарню.

«Це було для мене шок, я не розуміла, що відбувається. Коли я почала кричати – він просто насолоду від того отримав», — розповіла Юлія Лященко та додала, що її заява до поліції була вже дев’ятою за ліком.

Скільки всього потерпілих жінок – достеменно не відомо. З’ясувалося, що в той день молодик ішов з розважального закладу, був напітпитку. Копи його затримали, але за кілька годин відпустили, бо саме ця частина статті про хуліганство не передбачає затримання.

«Відносно нього розпочато кримінальне провадження, він є фігурант цього провадження», — пояснила представник правоохоронців Любов Гордієвська.

Потерпілі ж обурені, бо побоюються, що тому вже вдруге пішли до райвідділу писати заяви, а щоб зафіксувати побиття – звернулися до бюро медичних експертиз. Жінки сподіваються, що після цього статтю відносно нападника перекваліфікують на більш тяжку.

ИСТОЧНИК ТСН

Подписывайтесь на наши каналы telegram в Тelegram и telegram в Youtube