Національна поліція України відкрила кримінальне провадження за фактом втручання в діяльність Арсенія Яценюка з метою його відставки з поста прем’єр-міністра України.

Про це в п’ятницю, 11 травня, повідомляє прес-служба МВС.

новости, новини, Україна, Украина, Бегемот, Бегемот медиа, влада, власть, політика, политика, begemot, begemot.media, поліція, кримінальне провадження, діяльність Арсенія ЯценюкаПоліція розглядає як можливу версію змови групи осіб для реалізації плану щодо відставки Арсенія Яценюка з посади прем’єр-міністра.

«Після ряду публікацій у ЗМІ і звернень народних депутатів, Головним слідчим управлінням Національної поліції України розпочато кримінальне провадження за фактом втручання в діяльність Арсенія Яценюка під час його перебування на посаді прем’єр-міністра України з метою перешкоджання його діяльності і подальшої відставки з поста глави уряду» , — йдеться в повідомленні.

Відзначено, що кримінальне провадження розпочато за статтею втручання в діяльність державного діяча.

Як повідомляється, поліція розглядає як можливу версію змови групи осіб для реалізації плану щодо відставки Яценюка з посади прем’єр-міністра.

«За попередніми висновками, вони здійснювали втручання шляхом підкупу громадян, організації проплачених мітингів і поширення дискредитаційної і неправдивої інформації у ЗМІ та через народних депутатів, експертів, інших осіб», — відзначили в МВС.

Зокрема, в поліції посилаються на дані нардепа-втікача Олександра Онищенка, який стверджує, що протягом 2015 — 2016 років на подібні акції було витрачено понад 30 млн. доларів.

Нагадаємо, Арсеній Яценюк очолював уряд України з 27 лютого 2014 року по 14 квітня 2016 року.

Читайте: В України наразі немає перспективи членства в ЄС — Мінгареллі

ИСТОЧНИК Кorrespondent

Подписывайтесь на наши каналы telegram в Тelegram и telegram в Youtube