Президент Польщі Анджей Дуда підписав закон про створення Інституту польсько-угорської дружби імені Вацлава Фельчака, повідомляє Польське радіо.

польсько-угорської дружби, Польща, Угорщина, Україна, новини

Інститут польсько-угорської дружби буде розташований у Варшаві, але також функціонуватимуть місцеві відділення. Інститут створюється для зміцнення польсько-угорського співробітництва.

«Установа сприятиме зміцненню польсько-угорського співробітництва», — зауважив польський лідер.

«Я глибоко вірю, що ця установа сприятиме поглибленню співпраці між нашими країнами, між нашими народами. Йдеться про наукове, громадське і культурне співробітництво», — додав президент Польщі.

Вацлав Фельчак, ім’ям якого назвуть інститут, під час Другої світової війни був представником польського уряду у вигнанні. У 1980-х роках він брав участь у створенні угорської демократичної опозиції, в тому числі і правлячої нині в Угорщині партії Фідес у 1988 році.

Нагадаємо, що в столиці Польщі в понеділок, 26 березня, відбудеться урочисте підписання договорів про співпрацю між Інститутом національної пам’яті Польщі і державними архівами Одеської, Вінницької та Хмельницької областей.

Читайте: Мати поляка купила та встановила новий герб у Тернополі, який спалив її син

ИСТОЧНИК Кorrespondent

Подписывайтесь на наши каналы telegram в Тelegram и telegram в Youtube