Міністр національної оборони Польщі Антоні Мацєревич заявив, що нинішня загроза з боку Росії вимагає рішучої відповіді Про це повідомляє Польське Радіо.
Антоні Мацєревич, Польща, Росыя, воэнна загроза, новини, Begemot, begemot.media, Begemotmedia

«Існує приказка, що Росія ніколи не була настільки сильною, наскільки говорить сама про себе, і не була такою слабкою, як би хотіли ті, хто за нею спостерігає», — зазначив польський міністр.

За його словами, світ все більше впевнюється в тому , що «Москва не поважає норм міжнародного права і, як правило, застосовує силу для поділу територій». Міністр підкреслив, що напруженість в регіоні зростає з моменту вторгнення Росії в Грузію 2008 року.

Мацєревич додав, що у зв’язку з цим прийняті на саміті НАТО в Варшаві рішення про зміцнення східного флангу Альянсу були дуже важливими, а посилення російської агресії може зупинити тільки » рішучість і сила».

«Хочу нагадати, що ще у травні 2016 року військ НАТО у Польщі могло не бути – проти цього протестувала одна з європейських держав (Німеччина). Солдати мали бути в Литві, Латвії, Естонії та Румунії, але не у Польщі», — сказав Антоні Мацєревич -«так, в результаті, не сталося».

ИСТОЧНИК Еspreso

Подписывайтесь на наши каналы telegram в Тelegram и telegram в Youtube