Вибачте, коли я прочитав цю новину, зі мною сталося дежавю і я почав гуглити. Отже, 2 лютого у Полтаві на вулиці Соборності, 78 брила льоду впала дитині на голову.

брила, на голову, Полтава, дитині, вбило, провадження

На щастя, дитина дивом лишилася жива. А рівно 2 роки тому 29 січня в Полтаві на вулиці Жовтневій, 78 вбило жінку.

Вбило. Жінку.

Знаєте, в чому різниця між цими двома подіями?

В тому, що вулицю Жовтневу декомунізували і нарекли вулицею Соборності.

Це один і той самий будинок. Один і той самий.

Я навіть точно знаю, що це одна й та сама стіна і не здивуюся, якщо ділянка даху та сама.

Читаємо новину від 2016 року: «На место происшествия прибыл еще один полицейский, который сообщил что на «ЖЕО №2» будет открыто уголовное производство. Позже нам удалось связаться с директором КП «ЖЕО №2» Александром Ландарем. Он сообщил, что снег упал с балкона, а не крыши, а в список услуг коммунального предприятия не входит сбивание сосулек».

Тобто «Тупо нема повноважень» – як нині заведено казати.

Читаємо новину від 2019 року: «…За словами керівника ЖЕО №2 Олександра Ландаря, 3 лютого його працівники планували збивати лід та бурульки у цьому районі».

Тобто в неділю.

Цікаво, 2 роки тому вони теж «завтра» планували збивати бурульки?…

Розумієте, за яких клоунів тримають полтавців?

Читаємо ще новину: «Падіння льодяної глиби на дівчинку – поліція відкрила кримінальне провадження, але винних можуть не знайти».

2 роки тому теж відкривали кримінальне провадження, так? Ще одне кримінальне провадження щодо бездіяльності працівників ЖЕКу, на яких 2 роки тому відкривали кримінальне провадження? А що тоді було? Когось покарали?

А давайте ще погуглимо Полтаву.

Теж 2 роки тому, але 1 лютого, вбило 22-річну дівчину.

Отут кілька днів тому льодом перебило тепломережу, провалило дах автівки, в якій сиділа жінка, а 31 січня крига впала на чоловіка, якому пощастило вижити.

А отут 25 січня цього року жінці проломило голову бурулькою.

Я не знаю… хтось взагалі підбиває статистику таких випадків і чи когось дійсно за таке карають?

Як на мене, після загибелі жінки у 2016 році той будинок на Соборності 78 мали або розчищати від льоду чи не щодня (причому сам начальник ЖЕКу №2 мав це робити чи не голіруч), або реконструювати таким чином, аби брили льоду там не утворювалися.

Скажу утопічно: реконструювати будинок аж до повного знесення поверхів, поки його висота б не зрівнялася зі зростом полтавців, аби вони вручну могли ті бурульки знімати.

Цирк. Кривавий цирк.

Але нічого не зміниться.

Начальник другого ЖЕКу і далі розповідатиме, що тупо нема повноважень. Стежте за полтавськими ЗМІ. Міська ж влада буде і надалі проводити соцопитування імені себе самої, де вдячні полтавці будуть висловлювати їй довіру і повагу.

Вибачте, я просто в шоці.

Полтавці, бережіть себе, бо Ви, насправді, нікому не потрібні.

ИСТОЧНИК Антон СЕНЕНКО

Подписывайтесь на наши каналы telegram в Тelegram и telegram в Youtube