На 79-му році життя помер Володимир Сущенко, батько заарештованого в Росії журналіста Романа Сущенка, повідомила дружина кореспондента Анджеліка у Facebook.

Володимир Сущенко, Смерть батька, російська тюрьма, Україна, новини

Роман Сущенко затриманий у Москві 30 вересня 2016 року

«Не дочекався батько сина. Не витримало серце», – написала жінка.

Дочка Романа Сущенка Юлія заявила, що Володимир Сущенко боровся за свого сина «до останнього подиху».

Нагадаємо, 27 лютого незаконно затриманий в Росії український журналіст Роман Сущенко зустрівся з донькою та дружиною в московському СІЗО «Лефортово». За словами адвоката, побачення тривало близько години.

Також 8 лютого у посольстві України в Москві відбувся флешмоб із хештегом «#FreeSushchenko» із нагоди дня народження українського журналіста Романа Сущенка, незаконно утримуваного в СІЗО «Лефортово». Політв’язню виповнилося 49 років.

25 січня захист українського журналіста Романа Сущенка, якого незаконно утримують в Росії, подав апеляційну скаргу на рішення суду про продовження арешту до 30 березня.

Як повідомлялося, 24 січня Московський міський суд (РФ) на два місяці (до 30 березня) продовжив арешт українському журналісту Роману Сущенку.

Додамо, Сущенка, який прибув до Росії у приватних справах, члени Громадської спостережної комісії Москви виявили 2 жовтня 2016 року в московському СІЗО «Лефортово». ФСБ назвала Сущенка кадровим розвідником, який нібито збирав відомості про діяльність російських Збройних сил РФ. Московський міський суд неодноразово продовжував строк тримання Сущенка під вартою.

Федеральна служба безпеки Росії звинувачує журналіста Романа Сущенка в зборі інформації про вторгнення військ РФ в Україну. Його адвокат Марк Фейгін також зазначив, що російські спецслужби завершили розслідування справи. Він також повідомив, що українцю загрожує до 20 років позбавлення волі у РФ.

ИСТОЧНИК ТИЖДЕНЬ

Подписывайтесь на наши каналы telegram в Тelegram и telegram в Youtube