У понеділок, 12 березня, помер відомий український телеведучий Олесь Терещенко. Про це повідомила журналістка Юлія Спасокукоцька у Facebook.

Олесь Терещенко, телеведучий, втрата, Україна, новини, бегемот

В останні півроку журналіст боровся з важкою хворобою. Свого часу він став відомим як телеведучий ТСН, пізніше працював на UA:Перший.

Торік стало відомо, що у Терещенка виявили рак. Тоді небайдужі люди почали збір коштів на дороге лікування.

Довгий час Олесь Терещенко був ведучим ТСН, а згодом очолив відділ міжнародних новин. В останні роки працював на національному телебаченні — каналі UA:Перший.

Зазначимо, що Терещенко помер ввечері 12 березня у віці 43 років після тривалої боротьби з раком.

«У нього було прохання, аби його поховали або поруч з батьком на кладовищі на Нивках, або це буде «Байкове».

«Він мужньо і довго боровся, жодного разу не скиглив. Йому допомагали не тільки Суспільне, але і колеги з «1+1», – додав очільник НСТУ.

Біографія Олеся Терещенка

Творчий шлях

Олесь Терещенко родом з Донецька. Народився 9 січня 1975 року. Любов до журналістики зародилася в ньому ще з дитинства. Воно й не дивно, адже його батько Володимир Терещенко теж був журналістом – кореспондентом УТ на Донеччині. Саме на батьківський професійний магнітофон Олесь із братом записували свої перші гумористичні програми. Під час навчання у середній школі відвідував школу журналістики Донецького університету. В останньому класі хлопець їздив із батьком на зйомки, повідомляє UA:Перший.

Олесь Терещенко, телеведучий, втрата, Україна, новини, бегемот

В останні роки Олесь Терещенко був ведучим ток-шоу «Про головне» на UA:Першому

Олесь Терещенко закінчив факультет журналістики Київського національного університету ім. Тараса Шевченка. Мріяв підняти державне телебачення на новий рівень. Вже на четвертому курсі пішов працювати у програмі «Післямова» Олександра Ткаченка.

У складі нової команди «Післямови» в 1997 році створив Телевізійну службу новин на каналі «1+1». Рік по тому Терещенко провів свій перший випуск новин – знімальна група залила студійні декорації шампанським, вітаючи колегу з дебютом. Поєднував ефіри з керівництвом міжнародним відділом новин, репортажами з багатьох країн світу, документальними фільмами у «ТСН-особливий погляд», спеціальними прямоефірними проектами.

Після Помаранчевої революції став керівником і ведучим тижневика «ТСН. Підсумки». Однак у 2008 покинув посаду ведучого основного випуску «ТСН» через зміну власника і редакційну політику «1+1».

З січня 2009-го Терещенко почав працювати на Першому Національному. Там вів головні випуски новин (до 2010-го), а згодом пішов у ток-шоу «Про головне», яке триває й досі на UA:Першому.

Як повідомив Зураб Аласанія, у Терещенка були плани щодо нового проекту на Суспільному у 2018 році.

Нагороди

У 2005 році отримав звання заслуженого журналіста, премію «Людина року» і разом із командою програми «ТСН. Підсумки» нагороду «Телетріумф». У 2010-му отримав Почесну грамоту Кабінету міністрів України.

Олесь Терещенко на церемонії нагородження премії «Людина року»

Важка хвороба Олеся Терещенка

У серпні 2017 року журналіст Олесь Терещенко розповів, що у нього важке онкологічне захворювання. Протягом кількох місяців тривав збір грошей на дороге лікування.

У 2017-му Олесь Терещенко сповістив, що в нього рак

Серце Олеся перестало битися 12 березня о 18:40. У нього було прохання, щоб його поховали або поруч з батьком на кладовищі на Нивках, або на «Байковому».

Друзі Терещенка розповідають, що він завжди був оптимістом.

«Олесь боровся з онкологічним захворюванням, проходив курси хіміотерапії і, попри складну хворобу, не втрачав оптимізму та віри, що зовсім скоро повернеться на екрани з програмою «Про головне» на UA:Перший», – йдеться в повідомленні телеканалу UA:Перший у Facebook.

Похорон померлого українського телеведучого Олеся Терещенка відбудеться в середу, 14 березня. Точне місце поховання журналіста наразі невідоме.

Світла пам’ять!

ИСТОЧНИК 24tv

Подписывайтесь на наши каналы telegram в Тelegram и telegram в Youtube