Відбулося несанкціоноване захоплення трибуни в Верховній Раді людьми у військовій формі. Яких без дозволу головуючого провели депутати від Народного Фронту та БПП.

Відповідно до закону (до ч.2 статті 5 Регламенту) під час пленарного засідання у залі пленарних засідань можуть перебувати виключно народні депутати України).

Головуюча оголосила завершення ранкового засідання.

Потім Ігор Гринів самовільно вмикнув мікрофон спікера і оголосив якісь «збори народних депутатів».

Те, що відбувається в залі, — це безпрецедентно.

Якщо були підстави розслідувати дії депутата Парасюка (саме цим військові пояснюють свою потребу виступити) — це мало відбуватися у відповідності до процедури через подання генерального прокурора.

Ця авантюра відкриває скриньку пандори.

Парламент — це не приватна контора окремих депутатів.

раді, верховная рада, парламент, переворот, Украина, Begemot, военные

Попытка парламентского переворота в Верховній Раді?

Svitlana Zalishchuk

Кононенко завів військових до сесійної зали без запрошення та дозволу Верховної Ради. Головуюча на засіданні віце-спікер Сироїд закрила ранкову сесію. Створено небезпечний прецедент, який з часом може бути повернутий проти самого Порошенка.

Сергій Лещенко

рада_2

То, что сделал Парасюк — недопустимо и достойно наказания. А то, что сейчас делает коалиция — это грубейшее нарушение закона. Но для коалиции, видимо, закон отсутствует. Теперь они захватили трибуну и президиум. Можно говорить о попытке парламентского переворота.

Borislav Bereza

Янукович, щоб приймати потрібні рішення, заводив в зал ВР биків.
Порошенко і Яценюк заводять зразу Нацгвардію.
Давайте не дрібушити. Зразу встановлюйте хунту. Вам же так подобалось, коли російські ЗМІ вас так називали, аж самі роздувались від самоповаги і самовпевненості.
Хоча на «чорних полковників», ви абсолютно не тягнете. Просто на чергових африканських царків, які правлять, опираючись не на народ, а на штики.

Вячеслав ІЛЬЧЕНКО

Те, що зараз відбувається у ВР, показує, наскільки великими є ставки у цій грі, та наскільки серйозною відчуває для себе небезпеку олігархічний режим.

Петро Олещук

Военных в нашем парламенте не припомню даже во время гкчп . А сегодня — так запросто. Власть дебилов!
Svyatoslav Oliynyk

Демократия начинается с процедуры.
Если бы народные депутаты проголосовали за то, чтобы заслушать представителей Нацгвардии с парламентской трибуны, это было бы странно, но допустимо.
Но то что произошло сегодня — это вопиющее нарушение всего и вся. Несколько депутатов по собственной инициативе завели в сессионных зал посторонних людей в комуфляже. Жду выводов регламентного комитета.

Алёна Яхно

«Під час пленарного засідання Верховної Ради в залі засідань не можуть перебувати особи, які не є народними депутатами, за винятком особи, яка супроводжує народного депутата — інваліда, та працівників Апарату Верховної Ради, що виконують функцію з обслуговування пленарних засідань Верховної Ради» (с) стаття 5, частина 2 Закону України «Про регламент Верховної Ради».

Євген Будерацький

ИСТОЧНИК uainfo

Подписывайтесь на наши каналы telegram в Тelegram и telegram в Youtube