За словами Вороненкова , Кремль не зупиниться. Ситуація в Росії зараз як у нацистській Німеччині Гітлера

 

Гітлер, Путін, Гитлер, Путин, россия, Дума, Гітлера

 

Колишній депутат так званої «Державної думи» Росії Денис Вороненков заявив, що зараз у Росії так, як було у нацистській Німеччині.

Про це він сказав в інтерв’ю «Цензор.net».

За словами Вороненков, який переїхав в Україну і отримав громадянство, що українцям потрібно відстоювати свою територію, адже Кремль не зупиниться.

«Це величезна біда. Ситуація в Росії зараз як у нацистській Німеччині Гітлера. Всі знали, що він знищує євреїв, але продовжували з ним співпрацювати багато років, роблячи вигляд, що нічого не відбувається. Цілу державу збожеволіло саме в псевдопатріотичне угарі. Багато речей зараз тотожні в Росії. Як сказав один відомий письменник: «Що об’єднує в Росії Івана і Магомеда? Це можливість сп..ть щось на халяву». Тоді йдуть всі національні, релігійні, мовні розбіжності. Крим став таким лакмусовим папірцем — він об’єднав Росію навколо ідеї щось спи … ть у свого сусіда. І багато громадян Криму надійшли б таким же чином — у них той же мислення. Прийшли б американці в Крим і сказали: зараз тут буде Америка і пенсії по тисячі доларів, так вони б і за Америку проголосували»,

— зауважив Вороненков.

Окрім того, він додав, що Росії не потрібна успішна Україна.

«Це величезна біда. Ситуація в Росії зараз як у нацистській Німеччині Гітлера. Всі знали, що він знищує євреїв, але продовжували з ним співпрацювати багато років, роблячи вигляд, що нічого не відбувається. Цілу державу збожеволіло саме в псевдопатріотичне угарі. Багато речей зараз тотожні в Росії. Як сказав один відомий письменник: «Що об’єднує в Росії Івана і Магомеда? Це можливість сп..ть щось на халяву». Тоді йдуть всі національні, релігійні, мовні розбіжності. Крим став таким лакмусовим папірцем — він об’єднав Росію навколо ідеї щось спи … ть у свого сусіда. І багато громадян Криму надійшли б таким же чином — у них той же мислення. Прийшли б американці в Крим і сказали: зараз тут буде Америка і пенсії по тисячі доларів, так вони б і за Америку проголосували»

— прокоментував екс-депутат «Держдуми».

Також Вороненков додав, що росіян виховує пропаганда. Саме через це громадяни РФ їдуть воювати на Донбас.

 

«За останні 20 років в Росії, на жаль, втратили систему виховання. Сьогодні виховує пропаганда. Коли молодим людям без освіти, без професії (їхні батьки в основному асоціальні елементи), говорять щодня: «жідобандеровци, укрофашісти, вороги», у них виникає лжепатріотизм, вони їдуть на війну. В першу чергу, тому що вони не затребувані, не можуть себе знайти в Росії. І держава брудно паразитує на них, використовуючи їх як «гарматне м’ясо». Той же «Моторола» — працював на заправці. Він ніде і ніколи не міг нічого добитися — і його легко було найняти і спокусити хибним соціальним ліфтом. Такі люди завжди були в будь-якій державі»,

— сказав Вороненков.

Нагадаємо, 27 січня російські ЗМІ повідомили, що колишній депутат Державної думи від партії КПРФ Денис Вороненков дав свідчення ГПУ проти екс-президента України Віктора Януковича у справі про державну зраду. За інформацією видання, Вороненков частково підтвердив українським слідчим інформацію про «домовленості» між Януковичем і Росією.

Подписывайтесь на наши каналы telegram в Тelegram и telegram в Youtube