Не треба через одну дурну витівку хлопця з обмеженими можливостями клясти весь підрозділ «Азов» — це неправильно. Ну буває і побутове хамство. Щоправда, хіба Порошенко — то Путін, чи Янукович? Ні. Його можна підтримувати або ні, але точно не зневажати.

зневажати, підтримувати, Порошенко, хамство, Азов, головнокомандуючий, безвіз, Президент

По-перше, ставленя до Верховного головнокомандуючого має бути таким, що б не дати змоги зловтішатися ворогу.

По-друге, Порошенко став Президентом країни під час збройної агрессії РФ, коли сам Путін заявив, що готовий був використати ядерну зброю у Криму. У фільм Крим все це є.

І я пам’ятаю, як нам видавали плащ-палатки зразка 39-го року у 2014. Броню нам привезли волонтери, тепловізор був 1, а у сусідів не було взагалі. Їжа — кілька та тушонка без м’яса. Аптечок не було.

Зараз в бригади поступають зразки нової техніки власного виробництва. На останні збори я нічого свого, окрім компа, не брав, бо заманаєсся носити своє і армійське майно. Дощовик, форма, броня, аптечки, баули, спальник — все дають. Нове.

За п’ять хвилин я лечу до Європи на зустріч з військовими однієї з країн НАТО, лечу без жодної візи.

Українська армія займає високі місця в рейтингах Європи.

Ми отримуємо Джавеліни та іншу зброю від Союзників. Підписані угоди про співпрацю в обороні та розвідці з найпотужнішими країнами світу.

РФ визнана агрессором не тільки Верховно Радою, а й ООН та ПАСЕ, завдяки роботі наших дипломатів та Президента, саме так. Бо це він літає по Европах і шукає допомоги для України.

Читайте також: За георгіївську стрічку у Кременчуці чоловіку вибили 10 зубів

Президенту можно багато у чому дорікнути. Це і незадовільна швидкість реформ у країні, ще у чомусь. Часто йому дорікають у речах, які він навіть за законом не контролює та немає повноважень для втручання. Та то пусте.

Але наразі Президент точно не заслуговує на неповагу.

Він не втік з країни, він веде проукраїнську політику, і явно займає жорстку позицію проти агресора. Він захищає українську мову так, що навіть Угорщина блокувала наш саміт з НАТО.

Зараз зроблено більше, ніж за всі роки Незалежності.

Просто ми вже інші та хочемо більшого.

Ну так давайте почнімо читати політичні програми та голосувати не за гречку і тоді ми зможемо потиснути руку самі собі.

ИСТОЧНИК Мирослав Гай

Подписывайтесь на наши каналы telegram в Тelegram и telegram в Youtube