Президент Петро Порошенко не може приїхати сьогодні, 21 лютого, в Оболонський райсуд на допит у справі про держзраду втікача-глави держави Віктора Януковича. Прокурор Головної військової прокуратури Руслан Кравченко запропонував допитати Порошенка в режимі відеоконференції з будівлі Адміністрації президента з 14:00 до 15:30.

Порошенко не може, допит, справа Януковича, Україна. новини

Прокуратура запропонувала провести допит Порошенка в режимі відеоконференції з будівлі Адміністрації президента сьогодні з 14:00 до 15:30.

За словами Кравченка, в прокуратуру надійшов лист з Адміністрації президента, в якому говориться, що особиста присутність Порошенка в суді вимагатиме додаткових заходів безпеки. А це може істотно ускладнити роботу суду, в тому числі, у справі про держзраду Януковича і в інших справах, а значить, обмежить права інших громадян.

«Крім того, у Порошенка є поважні причини неприбуття на суд у зв’язку з виконанням функцій президента. Але АП просить розглянути питання про допит Петра Порошенка в режимі відеоконференції в період з 14:00 до 15:30», — сказав Кравченко.

Після наради судді задовольнили прохання Адміністрації президента і дозволили провести допит Порошенко в режимі відеоконференції.

Як повідомлялося, сьогодні зранку біля Оболонського райсуду, де очікувалося прибуття Порошенка, посилили заходи безпеки.

Так, під’їзд до суду перекрила поліція, на вході в будівлю суду встановили рамки металошукачів.

На вході в суд у всіх жінок просили розстебнути верхній одяг. Таким чином була виявлена ​​активістка Femen, яку забрали в райвідділ поліції.

Перед допитом Порошенко сапери перевіряють територію суду на вибухі

На вході до суду, де пройде допит Порошенко, поліція затримала Femen

Читайте: Президент ведет себя не как гражданин Украины, а как коронованная особа

ИСТОЧНИК Кorrespondent

Подписывайтесь на наши каналы telegram в Тelegram и telegram в Youtube