Президент України Петро Порошенко заявив у Вінниці 19 травня, що підписав указ про відкликання представників України з усіх статутних органів Співдружності незалежних держав (СНД).

новости, новини, Україна, Украина, Бегемот, Бегемот медиа, влада, власть, політика, политика, begemot, begemot.media, Порошенко, підписав указ, СНД, відкликання представниківСпівдружність незалежних держав для українців остаточно і безповоротно пішла в минуле, заявив президент України Петро Порошенко.

«Сьогодні підписав указ про відкликання всіх представників України з усіх статутних органів СНД», – сказав глава держави.

Він додав, що для українців СНД «остаточно і безповоротно пішла в минуле».

«Наше майбутнє – у Європі, і тільки», – продовжив глава держави.

Порошенко привітав вінничан і всіх українців із Днем Європи, який відзначають 19 травня.

СНД було створено 8 грудня 1991 року. Відповідне погодження підписали представники Росії, України і Білорусі. У документі було констатовано, що СРСР припиняє своє існування як «суб’єкт міжнародного права і геополітичної реальності». Україна не підписала Статуту СНД від 22 січня 1993 року.

12 квітня президент України Петро Порошенко запропонував офіційно припинити участь країни в статутних органах СНД.

2 травня Рада національної безпеки і оборони України підтримала пропозицію про припинення діяльності України в координаційних органах Співдружності незалежних держав.

Читайте: Порошенко призначив Вадима Лозового новим очільником Хмельниччини

ИСТОЧНИК Гордон

Подписывайтесь на наши каналы telegram в Тelegram и telegram в Youtube