Президент Петро Порошенко заявив, що оскільки всі готелі у Києві вже заброньовані, то деяких гостей під час проведення фінальних матчів Ліги чемпіонів з футболу, 26 травня, вимушений запросити до себе додому.

Про це він сказав під час зустрічі з виконавчим директором UEFA Events SA Мартіном Калленом.

новости, новини, Україна, Украина, Бегемот, Бегемот медиа, влада, власть, політика, политика, begemot, begemot.media, Порошенко, Ліги чемпіонів з футболу

«У нас величезна кількість дзвінків наших друзів, партнерів України з усього світу, не тільки з Європи. На сьогодні неможливо знайти жодного місця в готелі. Хочу сказати, що деяких гостей я буду селити в себе вдома — такий рівень ажіотажу і популярності. Приємно, що в цей день Київ стає столицею світу, що приймає найбільш важливу і святкову подію у світі. Упевнений, що мільярди глядачів будуть дивитися цей матч», – сказав він.

Президент також розповів, що дивився з дружиною 2 травня матч між футбольними клубами «Ліверпуль» (Ліверпуль, Велика Британія) і «Рома» (Рим, Італія).

«У мене, як у Президента, дуже небагато часу, щоб дивитися футбольні матчі, але вчора ми з дружиною подивилися від початку до кінця. І серце за суддівство боліло, і що хтось рукою зіграв, і що офсайд призначили. Тобто в цей день всі, від Президента до школяра, перетворюються на звичайних футбольних уболівальників, які живуть футболом… Це була рекордна кількість голів, і ніхто собі уявити не міг, щоб, завершивши матч 4:2, не потрапити у фінал Кубка, у Київ. Тобто рейтинг Києва, бажання бути присутнім на сьогодні неймовірне», — сказав він.

У свою чергу, Каллен повідомив, що задоволений рівнем співпраці України й висловив упевненість, що організація пройде на гідному рівні.

Порошенко подякував йому за високу оцінку рівня готовності Києва для прийому великої кількості гостей.

ИСТОЧНИК УКРАЇНСЬКІ НОВИНИ

Подписывайтесь на наши каналы telegram в Тelegram и telegram в Youtube