Повноваження екс-президента Віктора Януковича не були достроково припинені в лютому 2014 року, а покладені на тодішнього голову Верховної Ради Олександра Турчинова у зв’язку з самоусуненням Януковича.

Про це під час допиту за допомогою відеозв’язку в Оболонському райсуді Києва заявив президент Петро Порошенко.

самоусуненням Януковича, Порошенко, Турчинов, свідчення в суді, Україна, новини

Президент Петро Порошенко під час допиту розповів, що самоусунення Януковича стало причиною прийняття Радою рішення про покладання обов’язків президента на Турчинова.

«Мені не відоме рішення Верховної Ради про припинення повноважень президента Януковича. Мені відомо, що в зв’язку з самоусуненням Януковича обов’язки президента були покладені на голову Верховної Ради (Турчинова — ред.)», — сказав Порошенко.

Глава держави зазначив, що таке рішення було прийнято в зв’язку з відсутністю зв’язку з Януковичем в той момент, відсутністю президента на робочому місці і «втратою управління країною».

При цьому президент наголосив, що обставини самоусунення Януковича повинен вивчити і встановити суд.

«Я б не хотів трактувати Конституцію і давати юридичні роз’яснення», — сказав Порошенко і додав, що йому не відомо про будь-які звернення до Конституційного суду з цього питання.

Нагадаємо, президент Петро Порошенко під час допиту в Оболонському районному суді Києва у справі про державну зраду екс-президента Віктора Януковича розповів про свою поїздку до Криму 27 лютого 2014 року для врегулювання ситуації на півострові.

Читайте: Порошенко не зможе прибути до суду для допиту

ИСТОЧНИК Кorrespondent

Подписывайтесь на наши каналы telegram в Тelegram и telegram в Youtube