Президент Петро Порошенко під час робочої поїздки до Хмельницької області представив активу області новопризначеного голову Хмельницької обласної державної адміністрації Вадима Лозового.

новости, новини, Україна, Украина, Бегемот, Бегемот медиа, влада, власть, політика, политика, begemot, begemot.media, Порошенко, Хмельницька обл, Вадима ЛозовогоПрезидент зазначив, що підтримав пропозицію Уряду, яка була внесена щодо призначення на посаду голови Хмельницької ОДА Вадима Лозового. Він повідомив, що підписав відповідний Указ та вручив новому керівнику посвідчення.

«Я хочу щиро побажати успіху, бо успіх Вадима Лозового – це успіх громади, успіх області, успіх України», — сказав Президент та звернувся до депутатів обласної ради і закликав їх до єдності у прийнятті рішень.

Глава держави також зауважив, що Вадим Лозовий є людиною, яка представляє реальний сектор економіки. «І це є першим завданням, яке я ставлю як Президент – принципове забезпечення зростання економіки, залучення інвестицій, підвищення зарплат. Робити все для того, щоб забезпечити на Хмельниччині інвестиційний та економічний бум», — наголосив Петро Порошенко.

Порошенко наголосив на важливості забезпечення належних умов для розвитку малого та середнього бізнесу, сприяння фермерським господарствам.

Новий голова Хмельницької ОДА Вадим Лозовий, в свою чергу, подякував за довіру та наголосив, що розуміє відповідальність, яка на нього покладена. «Я впевнений, що разом з депутатським корпусом обласної ради, разом з Вашою командою, з усіма людьми, яким не байдуже доля Хмельниччини ми будемо досягати найвищих показників і Хмельницька область буде одною з найкращих», — сказав він.

Представник місцевої політсили, зовсім небідного нардепа бувшого регіонала Олександра Гереги «За конкретні справи», теж аж ніяк не бідує. Вся нерухомість сім’ї Лозового зареєстрована в столиці. Це і квартира в Києві площею 92,7 «квадрата», і будинок площею 269,6 квадратних метра, а також 137 і 71,9 кв.м. нежитлових приміщень, і 61,43 «квадратів» якийсь інший нерухомості.

Також Вадим Лозовий і його дружина Олена володіють чотирма земельними ділянками в Київській області (542, 180, 500 і 932 квадратних метрів). Мають «Hyundai Santa Fe» 2012 року. Володіє Вадим Миколайович і 25% корпоративних прав фірми «UKRPOLBUD», яка зареєстрована в Польщі. За минулий рік, згідно з декларацією, кандидат на посаду глави Хмельнцікой ОДА, його дружина і двоє дітей, жили на гроші, які заробив глава сім’ї. Це 372 593 гривні зарплати в «Епіцентр К» і 24 тисячі гривень від надання майна в оренду. Грошей в банківських установах у подружжя чимало. Однак, задекларували і готівкові кошти. Вадим Лозовий зберігає «під подушкою» 10 тисяч доларів США і 150 тисяч гривень.

Схоже, що власники мережі гіпермаркетів «Епіцентр К» Гереги, які є найбільшими латифундистами Хмельницької області, готові забезпечити Петру Порошенко максимально можливий результат на президентських виборах.

ИСТОЧНИК АРГУМЕНТ

Подписывайтесь на наши каналы telegram в Тelegram и telegram в Youtube