Президент Петро Порошенко вважає, що Україна повинна прислухатися до рекомендацій Заходу щодо створення Антикорупційного суду лише до тих пір, поки проект буде відповідати законодавству України.

створення Антикорупційного суду, українське законодавство, Порошенко, рекомендації Заходу, Україна, новини

Президент наголосив на важливості порад міжнародних партнерів, але зазначив, що Україна не буде безальтернативно прислухатися до них.

Президент підкреслив, що прийняття цього законопроекту є безальтернативним, повідомляє «Європейська правда».

«Я буду робити все можливе, щоб законопроект був прийнятий. Щоб були знайдені правильні формулювання, але щоб цей законопроект відповідав українській Конституції та українському законодавству», — сказав глава держави.

Він наголосив на важливості порад міжнародних партнерів, але зазначив, що Україна не буде безальтернативно прислухатися до них.

«У нас жодна думка не є остаточною… Це підтверджують мої зустрічі і з керівництвом МВФ, і з міжнародними партнерами», — заявив президент.

Читайте: Проект президента про Антикорупційний суд суперечить зобов’язанням України, — МВФ

У той же час, сам Порошенко не має наміру ініціювати зміни до проекту. «Сьогодні законопроект є на парламентському, а не на президентському рівні», — пояснив він.

Крім того, Порошенко заявив, що проводить реформи в Україні «не через МВФ, меморандум (з МВФ), гроші або вимоги певних іноземців, а для народу. Президент зазначив, що в Україні «є незалежне НАБУ». На його думку, «незалежна антикорупційна структура створена і вона працює».

Нагадаємо, МВФ заявив, що проект Порошенка про Антикорупційний суд суперечить зобов’язанням України.

У ЄС нагадали, що створення суду відповідно до зобов’язань України необхідне також для виконання безвізових вимог.

Читайте: Послушать можно, но выполнять не обязаны: Нардеп от БПП о замечаниях МВФ по Антикоррупционному суду

ИСТОЧНИК Кorrespondent

Подписывайтесь на наши каналы telegram в Тelegram и telegram в Youtube