Президент України Петро Порошенко 10 квітня в Берліні проводить переговори з канцлером Німеччини Анґелою Меркель. Про це в мережі Twitter повідомив речник голови української держави Святослав Цеголко.

новости, новини, Україна, Украина,Бегемот, Бегемот медиа, влада, власть, політика, политика, begemot, begemot.media, begemot media, Петро Порошенко, Анґела Меркель, Берлін, переговори

 

Цій розмові передувало спілкування Порошенка з міністром закордонних справ Німеччини Гайко Маасом.

 

Порошенко розпочав робочий візит до Німеччини 9 квітня. В програмі перебування президента України в Берліні, крім зустрічей із Меркель та Маасом, є двосторонні переговори з президентом Німеччини Франком-Вальтером Штайнмаєром.

1 квітня в Адміністрації президента повідомляли, що Порошенко планує обговорити з Меркель та іншими німецькими високопосадовцями питання запровадження миротворчої місії ООН на Донбасі.

Канцлер Німеччини Анґела Меркель у телефонній розмові з президентом Росії Володимиром Путіним 9 квітня говорила, зокрема, про становище на сході України і необхідність виконати мінські домовленості про врегулювання в регіоні.

Німецький політик, член Соціал-демократичної партії Гайко Маас є міністром закордонних справ Німеччини менш як місяць. Він був призначений на цю посаду 14 березня – після завершення багатомісячних переговорів про формування владної коаліції.

Читайте: Украину впервые пригласили на G7

ИСТОЧНИК РАДІО СВОБОДА

Подписывайтесь на наши каналы telegram в Тelegram и telegram в Youtube