Влада імітаторів реформ закликала нацполіцію до жорстких дій у боротьбі з активістами. Порошенко назвав агентами Кремля ініціаторів блокади ДНР/ ЛНР і тих хто вимагає дострокових виборів. Мовляв, нові вибори зупинять прогрес реформ, який стрімко зростає.

Порошенко, президент, Украина, Кремль, блокада, Begemot, выборы, активисты

Порошенко відчуває близькість свого неминучого кінця

Порошенко попередив, що через блокаду окупованих територій впаде курс гривні і зупиниться ріст ВВП. Також Петро Олексійович підтримав поліцію і нацгвардію у боротьбі з активістами і закликав силовиків діяти більш жорстоко. Навів приклад, як діють силовики демократичної Франції, які застрелили в аеропорту «Орлі» людину за підозрою в тероризмі.

Читайте також: Заявление Парасюка о «президенте-барыге»

Думаю, що цей приклад Петро Олексійович навів не випадково. Це, свого роду, команда «фас» для силовиків стріляти у активістів.

Далі Петро Олексійович різко засудив ті облради, які виступили на підтримку блокади і похвалив тих, хто виступив проти. Дії блокадників Порошенко назвав «махновщиною» і «хаосом».

Епогеєм спічу президента України була ідея делегувати у Вашингтон в МВС Андрія Садового, Юлію Тимошенко, Семена Семенченка і Володю Парасюка. Мовляв, це саме оті політики, які організували блокаду ДНР/ЛНР і через них МВФ скасував передачу траншу. Це, звісно, брехня і повний абсурд, але чимало людей можуть повірити у цю маячню.

Читайте також: Вместо плана «Шатун» появился чудовищный план «Свержения»

Загалом, сьогоднішній виступ Петра Олексійович був грізним і агресивним, що зайвий раз свідчить про його безпорадність в управлінні державою і контролі над новими процесами, які з’явилися в українському суспільстві. Порошенко відчуває близькість свого неминучого кінця.

ИСТОЧНИК uainfo

Подписывайтесь на наши каналы telegram в Тelegram и telegram в Youtube