Президент України Петро Порошенко висловив співчуття рідним загиблих внаслідок пожежі в торговельно-розважальному центрі в російському Кемерові.

Украина, Україна, Ukraine, news, новини, новости, Бегемот, Begemot, begemot.media, Порошенко висловив співчуття, Кемерово, Росія

«Світ і Україна проходять непрості часи, і ми маємо тримати наше серце відкритим. Висловлюю найщиріші слова співчуття рідним та близьким дітей, які загинули на Донбасі, у Сирії та у Кемерово. Це дуже несправедливо, коли діти йдуть із життя», – написав Порошенко у Twitter 28 березня.

 

Під час зустрічі з учасниками всеукраїнської акції «Діти єднають Україну» в Києві президент повідомив, що за час російської агресії на Донбасі загинули 242 дитини.

Внаслідок пожежі, що сталася 25 березня у торгово-розважальному центрі Кемерова, загинули, за офіційними даними, щонайменше 64 людини, серед них багато дітей. Ще 76 людей були поранені. Повідомлялося, що через дії охорони і неспрацювання пожежної сигналізації люди опинилися заблокованими в кінозалах і інших приміщеннях. Очевидці стверджують, що жертв набагато більше. Остаточно причину пожежі наразі не встановили.

Читайте: Mash: лаборатория МЧС выяснила, что пожар в «Зимней вишне» начался из-за поджога

ИСТОЧНИК РАДІО СВОБОДА

Подписывайтесь на наши каналы telegram в Тelegram и telegram в Youtube