Президент Петро Порошенко втрачає можливість переобратися на другий термін на наступних президентських виборах.

можливість, вибори, Порошенко, підтримка, Верховна Рада, другий термін

Про це зазначив в ефірі телеканалу «ZIK» народний депутат від «Батьківщини» Сергій Євтушок, коментуючи чутки про можливість дострокових виборів до парламенту.

Причиною можливих дострокових виборів є низький рівень підтримки чинного президента, а не низький рівень довіри до Верховної Ради, вважає політик.

«Чутки про дострокові вибори розповсюджують відповідні джерела, політологи роблять певні заяви. Для чого? Це робиться тому, що в Адміністрації Президента зрозуміли, що Петро Порошенко втрачає можливість переобратися на другий термін», – пояснив він.

За словами Сергія Євтушка, у влади виникає питання, а що ж буде з Радою після планових президентських виборів (навесні 2019 року).

«Парламентські вибори мають відбутися після президентських. У разі особистого програшу Петра Порошенка, що є очевидним, його партія також програє вибори і не потрапить до Верховної Ради. І тому в АП ухвалюють стратегічне рішення – давайте розпустимо Раду достроково і використаємо адміністративний ресурс, цю ганебну мажоритарку, яка дозволить через вертикаль влади президента впливати на парламентські вибори. Заведемо бодай якихось депутатів, але все ж таки збережемо фракцію у Верховній Раді наступного скликання», – зазначив депутат від «Батьківщини».

Читайте також: Кубань наша: лидер ОУН показал карту «будущей Украины»

 

Подписывайтесь на наши каналы telegram в Тelegram и telegram в Youtube