Кожен українець, який відвідує РФ, не залежно від його політичних поглядів грає у російську рулетку.

Таку думку висловив журналіст Віталій Портников, коментуючи попередження МЗС та СБУ про небезпеку поїздок до Росії, повідомляє «Радіо Свобода«.

відвідує РФ, українці, український паспорт, Росія, Украина, новини

За його словами, у частини громадян України досі існує ілюзія, що в Росії небезпека загрожує тим, хто має якісь відмінні від прийнятих в цій країні політичні погляди та ще й афішує їх. Портников наголошує, що така ілюзія дуже оманлива і в Росії однаково небезпечно будь-кому, у кого є український паспорт.

Читайте також: В МИД заявили, что поездка в Россию — это дорога в один конец

Небезпека однаково загрожує як активістам Майдану, так і тим, хто не підтримував народне повстання. Головний документ, який робить громадянина України цікавим для російських спецслужб – не посвідчення активіста чи волонтера, а паспорт. Звичайний паспорт, – пояснив він.

За словами Портникова, українців затримують не тому, що шукають якусь реальну провину, а щоб використати – для пропаганди, для дестабілізації ситуації в Україні, для обміну.

«Для сучасного російського режиму ворог – кожна людина із тризубом на обкладинці паспорта. Бо цей тризуб – смерть путінізму. Просто – на щастя багатьох з тих, хто відвідує Росію – Кремль веде проти України гібридну війну. А в такій війні завжди є шанс вижити – проте і смерть виглядає абсолютно непередбаченою», – додав він.

ИСТОЧНИК 24tv

Подписывайтесь на наши каналы telegram в Тelegram и telegram в Youtube