Виборці, які проживають на окупованому Донбасі та в анексованому Криму, у разі швидкого повернення цих територій Україні приведуть до влади проросійські сили. Таку думку висловив політичний оглядач Віталій Портников в інтерв’ю UkrLife.tv.

Украина, Україна, Ukraine, news, новини, новости, Бегемот, Begemot , begemot.media, Крим, Донбас, Проросійські сили, швидкого повернення, Портников

Україні потрібен час на оформлення державності, а швидке повернення Криму і Донбасу призведе до її краху, вважає політичний оглядач Віталій Портников.

«Найкращий спосіб добити Україну – це повернути їй Донбас. І краще – ще й Крим. Відновлення територіальної цілісності України – це гарантія її краху як сучасної європейської держави. Я маю на увазі, швидке. Нинішня українська держава – вона не оформлена. Якщо дати час на оформлення своєї державності, це має бути 10–15 років, щоб вона могла переварити ці території. За 10–15 років Україна перетравить навіть Курську область», – пояснив він.

Публіцист уточнив, що не є прибічником приєднання Кубані до України.

«Це виборці Володимира Путіна. Це одна з найбільш консервативних частин Російської Федерації. Це люди, які навіть якщо голосують не за Путіна, у Краснодарському краї завжди особливий авторитет мали комуністичні сили, причому такі: радикально комуністичні, комуністичні антисемітські», – розповів Портников.

Він підкреслив, що Україні в нинішніх умовах буде дуже складно приєднати «політично божевільне» населення Кубані.

«Ось умовно кажучи, у вівторок Росія розпадається. І кубанська держава та Курщина з Брянщиною, і ще Воронежчина входять до складу України. Путіна оберуть тут завтра президентом. А не Путіна – то [президента Білорусі Олександра] Лукашенка… Дуже багато людей, які у нас говорять про приєднання Кубані, – вони ніколи там не були. А я в Краснодар їздив не один і не два рази. Я уявляю собі населення Краснодарського краю. Це гірше, ніж Донбас, набагато», – підсумував журналіст.

 

Землі Кубані у XVIII столітті заселяли козаками з Подніпров’я і Подністров’я, яких ставили на охорону південних кордонів Російської імперії. За даними перепису населення СРСР 1926 року, українці становили 62,2% населення Кубані, росіяни – 33,8%.

ИСТОЧНИК ГОРДОН

Подписывайтесь на наши каналы telegram в Тelegram и telegram в Youtube