Росія відкинула важливі пункти введення миротворців ООН на Донбас, тому це питання найближчим часом не зрушить із місця.

Про це сказав постійний представник України при ООН Володимир Єльченков інтерв’ю «Європейській правді«.

миротворців ООН, Росія, Донбас, Україна, новини

«Росія відкидає всі умови, важливі не лише для України і США, а й для партнерів по Нормандському формату і членів Ради безпеки ООН. Радбез справді був готовий починати роботу над мандатом миротворчої операції, але Росія відкинула практично всі важливі положення і повернулася до своєї ідеї про дивну операцію, де миротворці ООН охороняли б спостерігачів ОБСЄ.

І Лавров, і інші очільники Росії повторюють, як мантру: «Ми готові піти на те, щоб місія ООН охороняла ОБСЄ». Хоча ні в ОБСЄ, ні в ООН ніхто не може зрозуміти, що це дасть. Щонайменше, миротворці мають стояти на державному кордоні між Україною і Росією! Росія цей варіант відкидає. І це – «червона лінія», яку ніхто ніколи не перейде. Тому мені здається, що найближчим часом зрушень у цьому питанні не буде», — сказав Єльченко.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Капеллан ответил пропагандистам Кремля, рассказывающим об украинском «недонароде»

Міністр закордонних справ Білорусі Сергій Макей заявив, що країна готова направити своїх миротворців на Донбас для врегулювання військового конфлікту.

ИСТОЧНИК ГАЗЕТА

Подписывайтесь на наши каналы telegram в Тelegram и telegram в Youtube