Отже біль від поразки трішки притупився, розкажу вам історію про те, як я не поїду в Штати у омріяну відпустку у червні.

Штати, відпустка, США, віза, поліцейскій, зарплатня, дохід, Україна

Багато разів охороняв громадський спокій на мітингах, які відбувалися поруч з посольством на Сікорського, завжди територія з акуратненько підстриженим газоном притягувала своєю загадковістю і от в перший день весни прямо з нічної зміни я з хорошим настроєм поїхав на співбесіду до консула для отримання туристичної візи до США, вперше потрапив в середину і скажу, що дійсно процес налаштований чудово і десятки людей комйфортно і організовано проходять всі етапи (металодетектор, перевірка документів, отримання порядкового номера, відбитки пальців), а головне це все відбувається дуже швидко.

Я трішечки хвилювався, але заспокоював себе думкою, що я ж дерслужбовець на досить високій посаді, з усіма потрібними і не потрібними документами, виписками, біометричним паспортом з шенгенським нідерландським мультиком і маючи за останні 2 роки у своєму активі подорожі недешевими Австрією, Німеччиною (двічі), Нідерландами, Бельгією, Іспанією, Францією, Угорщиною, Чехією… чого паритись? все чітко і чесно заповнив і чекав уже коли мені нарешті дадуть візу на 10 років, щоб в перспективі можна було ще разочок мотнуся.

В червні вже спланував гайнути до свого друга, який навчається на магісттратурі в Балтімор і затусити 2 тижні в Вашингтоні, Філадельфії, Нью Йорку ясношо ну і може Нігара якась.. для покоління 90-их, вихованиз американськими фільмами поїздка в США рано чи пізно стає таким собі «маст хевом»і вже навіть якось вмовив себе розкошелитись на дорогезний переліт (близько 14 тисяч) і дорогуща віза — 4800 грн, добре, що є ще залишки зарплати, яку отримував будучи адміністратором магазину в моєму улюбленому адідасі, а отримував тобі в середньому 1100-1500$.

Читайте також: В знак солидарности с теми, кто вынужденно сидит на газовой игле, подкрутил температуру нашего котла на один градус. Вверх!

І от! мій номерок на табло і підходжу до віконечка, звідти якраз відходить дівчинка, якій чомусь відмовили, вітаємось з Консульським офіцером (розмовляє російською):
*приблизний діалог*
— яке у вас звання?
— старший лейтенант
— є у вас знайомі в сша
— Так, друг на магістратурі навчається до липня
— Ярослав?
— Так, Ярослав
— У вас же в поліції зарплата маленька мабуть? (дивиться цифру в анкеті)
— та нормальна, на подорожі вистачає (звичайно на поліцейську з.п. сильно світом не наподорожуєшся, але ж є роздруківки з усіх кредиток)
— Нерухомість у вас є?
— так, 3 квартири
— ваша особиста?
— спільна власність з батьками
— (чомусь значно підвищує тон) ваша особиста нерухомість є? Щось придбали за останні 2 роки?
— ні, немає потреби
— значить немає.. *звук штампа на якомусь папірці*
Ми не можемо дозволити вам поїздку до сполучених штатів, ми вважаємо, що у вас недостатньо коштів для такої поїздки. До побачення.

І передає мені листочок (фото 2) ,який раджу вам ніколи не бачити. Найдорожчий листочок в моєму житті.

Я посміхаюся і відходжу.. відмова.. мені? Як так? ааааа… це що за рендом такий?!

Читаю папірець » не продемонстрував міціні зв*язки у країні постійного проживання… Ви не довели, що маєте зв*язки, які змусять Вас повернутися до країни постійного проживання після подорожі.»

Тобто командир батальйону нової реформованої патрульної поліції, якиому довірили 350 підлеглих в Україні і з заштампований європейськими візами паспортом має низьку заробітню плату, а отже є високий ризик, що захоче залишитися в Штатах нелегальним мігрантом і не повернеться назад…….. мда. Філософськи.

Друзі питали чи буду ще раз подаватися.. а що у мене найближчим часом може змінитися? ні, не буду..

Тепер от третій день сиджу і переконую себе в тому, що не так вже й хотілось..

ИСТОЧНИК Evhen Zborowski

Подписывайтесь на наши каналы telegram в Тelegram и telegram в Youtube