Прокурор з США, яка представляла звинувачення на процесі колишнього прем’єр-міністра Павла Лазаренка, Марта Борщ зняла свою кандидатуру на посаду незалежного аудитора Національного антикорупційного бюро.

Про це в Facebook написав нардеп Єгор Соболєв.

Марта Борщ, США, аудитор НАБУ, Україна, новини«Марта Борщ, яка звинувачувала Павла Лазаренка від імені Сполучених Штатів, просить більше не розглядати її кандидатуру на аудитора Антикорупційного бюро України. Отримав від неї листа вночі», — повідомив він.

«Якщо б призначення відбулося минулого року, я б мала час і можливість виконувати цю роботу. Але зараз мої зобов’язання по роботі не дозволяють мені взяти на себе таку відповідальність», — йдеться в листі.

«Минулого року, коли я ще очолював парламентський комітет з протидії корупції, ми запропонували кандидатуру Борщ для призначення аудитором НАБУ від Верховної Ради. Інша наша пропозиція парламенту — іспанський прокурор Карлос Кастресана, який очолював утворений ООН антикорупційний трибунал для Гватемали. Цей трибунал відправив за грати корумпованого президента цієї країни та половину парламентаріїв. Але президент та більшість депутатів Верховної Ради прагнуть призначити аудитором НАБУ залежну від них людину», — резюмував нардеп.

Читайте: В Україні є значний внутрішній опір реформам, — ЄБРР

ИСТОЧНИК Газета

Подписывайтесь на наши каналы telegram в Тelegram и telegram в Youtube