Сьогодні одностайно ухвалили рішення про застосування санкції «попередження» до телеканалу NewsOne (ТОВ «НОВИНИ 24 ГОДИНИ»).

NewsOne, попередження, санкції, телеканал, прецедент, пропаганда

На думку членів Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення, телеканал порушив вимоги абзацу дев’ятого частини другої статті 6 Закону України «Про телебачення і радіомовлення»:

«Не допускається використання телерадіоорганізацій для: трансляції телепередач, виготовлених після 1 серпня 1991 року, що містять популяризацію або пропаганду органів держави-агресора…».

За результатами позапланової перевірки, в ефірі ТОВ «НОВИНИ 24 ГОДИНИ» від 17.12.2017 р. встановлено:

– у випуску передачі «Світова політика з Олегом Волошиним» (вже знята керівництвом телеканалу з ефіра), який був присвячений огляду військових дій у Сирії, ведучий наступним чином прокоментував відео із демонстрацією роботи військово-повітряних сил держави-агресора:

«…естественно, умные зрители и так понимают, почему подобные кадры не показывают на украинском телевидении.

Думаю, многие дискуссии влкруг перспектив урегулирования ситуации на Донбассе были бы здоровее и с большим рациональным зерном и осознанием, что Украина реально может, а чего Украина реально не может добиться в этой ситуации, если бы подобные кадры участия российской авиации в кампании Сирии регулярно бывали бы на украинском телевидении.

Потому что это… нравится это – не нравится…, но это есть мощь. Это нельзя… это невозможно отрицать».

Гадаю, цілком зрозуміло з цього тексту, що саме мав на увазі Олег Волошин відносно спроможності української держави захистити свій державний суверенітет в умовах фактичної війни, яку Російська Федерація розв’язала проти України.

PS. Перевірка здійснена через звернення до Національної ради Служба безпеки України, народних депутатів України Ірини Геращенко та Ірини Фріз.

РPS. Нагадую, нещодавно Національна рада довела в суді законність застосування санкції «попередження» щодо телеканалу NewsOne через трансляцію фейкової новини про слухання в Конгресі США.

Більше – на сайті Національної ради: https://bit.ly/2Nutd3J

Подписывайтесь на наши каналы telegram в Тelegram и telegram в Youtube