Діяльністю українського осередку Червоного Хреста зацікавилася міжнародна організація по боротьбі з корупцією Transparency International.

бегемот, begemot, begemotmedia, новости, Червоного Хреста, коррупція, бюджетні кошти, фінансування, Україна

Майже рік тому журналісти викрили продаж гуманітарної допомоги, стягування оплати за безкоштовні медичні курси та інші зловживання в Товаристві  України. Але за рік – в організації майже нічого не змінилось,

Ці викриття викликали чималий резонанс. Керівництво Товариства Червоного Хреста тоді оголосило про проведення прозорого розслідування усіх виявлених фактів зловживань. Натомість, розповідають колишні волонтери, кардинально в організації нічого не змінилось.

Тим часом діяльністю українського осередку  зацікавилася міжнародна організація по боротьбі з корупцією Transparency International. І в нещодавньому звіті барометру світової корупції за 2016 рік Україна удостоїлася окремої згадки.

І лише після цього – на зловживання в організації звернули увагу в в Україні. Рахункова палата — державний орган, що контролює витрати фінансів, теж зацікавився роботою Червоного Хреста. Аудит Рахункової палати підтвердив результати нашого розслідування. У відомих благодійників знайшли чимало зловживань. Найбільше питань викликала патронажна служба. І хоча чимало грошей, виділених цього року на патронажну службу зникли в невідомому напрямку, Міністерство планує наступного року виділити цій службі ще 94 мільйони гривень.

ИСТОЧНИК http://patrioty.org.ua/

Подписывайтесь на наши каналы telegram в Тelegram и telegram в Youtube