Колеги з телеканалу ZIK напівпокаялися за ганебне постановкове інтерв’ю Семочка на своїх особистих сторінках у ФБ. Кажуть, не знали, що так буде, й пояснюють саме такий вигляд програми збігом прикрих обставин.

Журналіст розгубився, музика виникла сама собою, монтажери налажали, заява на початку ефіру була умовою, на яку вони погодились, і так далі.

Добре, що в колег є почуття, які спонукають їх виправдовуватись. Шкода лише, що не перед глядачами, які це бачили в ефірі, а перед друзями у фейбуці.

На жаль, повірити у збіг халеп важко. Торік власник телеканалу ZIK Петро Димінський, нагадаю, вбив людину. Врізався в автомобіль, за кермом якого була молода жінка, рухаючись із швидкістю, явно більшою за дозволену.

Потім пересадив за кермо свого охоронця, який намагався взяти провину на себе (як оце зараз намагаються взяти її на себе колеги з телеканалу), але це теж було настільки непереконливо, що не спрацювало. Тому Димінський утік з України й оголосив усе це політичними переслідуваннями (хоча він уже сто років не політик).

Димінський ніколи не гребував використовувати свій медіаресурс для захисту власних політичних/бізнесових інтересів і не раз здавав його в оренду на час виборчої кампанії політично-бізнесовим союзникам (наприклад, «Партії регіонів» в особі Петра Писарчука). Лезо Оккама підводить нас до висновку, що бридка вистава, яку нам показали, була розіграна в інтересах когось, із ким Димінський домовляється про прощення/безкарність. Або вже домовився. Якщо так, то попереду ще багато лайна в ефірі каналу, який донедавна тримали у відносній чистоті.

Словом, чуваки таки ввели свій невеличкий канал, який претендував на всеукраїнську славу, в історію української журналістики: буде тепер «тим каналом, де вилизали Семочку». На місці тих, хто цінує своє ім’я та професійну репутацію, я б там у наступні кілька років не працював.

ИСТОЧНИК Отар ДОВЖЕНКО

Подписывайтесь на наши каналы telegram в Тelegram и telegram в Youtube