У прокуратурі Грузії заявляють, що відправили українським колегам усі необхідні для екстрадиції Міхеіла Саакашвілі матеріали і чекають остаточну відповідь Києва.

Про це в ефірі грузинської телекомпанії «Імеді» сказала прокурор Головної прокуратури Грузії Натія Сонгулашвілі.

екстрадицію Міхеіла Саакашвілі, екстрадиції, прокуратура Грузії, Україна, новини

«У сторони обвинувачення є достатньо доказів, які, ми вважаємо, повинні стати підставою для позитивного рішення з питання його екстрадиції», — підкреслила Сонгулашвілі.

«Ми, як прокуратура, відправили всі можливі докази для створення правової основи для прийняття цього рішення», — додала прокурор.

Як відомо, у Грузії суд заочно засудив Саакашвілі до 3 років тюремного ув’язнення за звинуваченням у зловживанні службовими повноваженнями.

У липні президент Петро Порошенко позбавив Саакашвілі українського громадянства.

Громадянства Грузії він також позбавлений. Рідна країна вимагає його екстрадиції.

Юристи Саакашвілі готують клопотання в Міністерство юстиції, в якому наведуть аргументи, чому його не можна екстрадувати на батьківщину.

30 листопада Державна міграційна служба України продовжила термін законного перебування в Україні екс-президента Грузії Міхеіла Саакашвілі ще на 3 місяці.

3 січня 2018 року Окружний адміністративний суд Києва повністю відмовив лідеру «Руху нових сил» Міхеілу Саакашвілі у позовних вимогах до державної міграційної служби у визнанні його біженцем.

Читайте: Погрузят в самолет и вывезут: Саакашвили назвал дату своей высылки из Украины

ИСТОЧНИК Газета

Подписывайтесь на наши каналы telegram в Тelegram и telegram в Youtube