Президент Молдови Ігор Додон заявив, що у 25-ту річницю «завершення конфлікту в Придністров’ї» нагородить російських військових, які дислокуються в невизнаній республіці.

Молдова, Україна, Ukraine, news, новини, Бегемот, Begemot, begemot.media, Ігор Додон, Придністров’я, армия РФ, президент Молдови

Про це він повідомив у ефірі російського телеканалу, пише «Слово і Діло», з посиланням на NewsMaker.

Додон відзначив, що прибуде до Тирасполя в день відзначення заходів. Це перший випадок, коли президент Молдови візьме участь у заходах у невизнаному Придністров’ї.

«Такого ніколи не було. Наступного тижня я нагороджу молдовських військових, і якщо придністровці погодяться, то й російських миротворців, державними нагородами Республіки Молдова. Це показник нашої високої оцінки цієї місії», – заявив Додон.

Водночас, 21 липня парламент Молдови ухвалив декларацію з вимогою вивести війська РФ з території Придністров’я. Президент Ігор Додон назвав дії правлячої коаліції черговою провокацією щодо Росії.

Також напередодні компетентні органи Молдови заборонили російській делегації на чолі з віце-прем’єром Дмитром Рогозіним посадку в аеропортах Кишинева й Тирасполя. Візит планувався для участі в святкуванні 25-річчя початку «миротворчої операції» на Дністрі.

ИСТОЧНИК Аргумент

Подписывайтесь на наши каналы telegram в Тelegram и telegram в Youtube