Російська співачка Юлія Самойлова передбачувано не потрапила у фінал «Євробачення 2018» і стала жертвою спецоперації Кремля. Таку думку у колонці висловив політичний оглядач Віталій Портников на своїй сторінці у Facebook.

новости, новини, Україна, Украина, Бегемот, Бегемот медиа, влада, власть, політика, политика, begemot, begemot.media, Юлія Самойлова, Євробачення 2018, Росія

У Росії задля маніпуляцій без конкурсу відправили на «Євробачення» співачку Юлію Самойлову, а тепер критикують її за провал, зазначив журналіст Віталій Портников.

«Провал Росії на Євробаченні в Лісабоні – переконливий приклад політичного цинізму та моральної деградації водночас. До Євробачення в Києві поставилися як до спецоперації. Спеціально підібрали співачку, яка виступала в окупованому Криму. Спеціально використали той факт, что співачка – людина з обмеженими можлівостями. Україну заганяли у пастку: спробуйте не пустити нашу учасницю, та ще й з обмеженими можливостями. Варвари! Про якість матеріалу ніхто навіть не задумувався», – написав він.

Журналіст зазначив, що Україна уникла російської пастки і Євробачення обійшлося без Росії, після чого російську учасницю без будь-яких нових конкурсів відправили в Лісабон.

«Коли вона там передбачувано провалилася, почали всією країною її звинувачувати – її, нещасну дівчину, яка бореться з хворобою і просто тупо використовується своєю підлою державою. Уявляю, як їй зараз чути всі ці незаслужені звинувачення. Адже вона зробила все, що могла. Це її країна направила, по суті, паролімпійку на Олімпійські ігри і зараз запитує, де ж перемога. Кордонів цинізму й неповаги до людей немає. Захищати російські кольори – це сьогодні справжнє покарання», – підсумував Портников.

У другому півфіналі «Євробачення 2018», який відбувся 10 травня, Самойлова виконала композицію I Won’t Break і за результатами голосування не потрапила в топ-10 серед 18 конкурсантів. До цього представники РФ завжди брали участь у фіналах.

12 березня 2017 року за підсумками національного відбору у Росії для участі в «Євробаченні 2017» вибрали Самойлову з піснею Flame Is Burning. 22 березня Служба безпеки України повідомила, що вирішила заборонити Самойловій в’їзд в Україну, оскільки влітку 2015 року вона виступала в окупованому Криму: брала участь у гала-концерті «Світ спорту і добра» в Керчі.

ИСТОЧНИК ГОРДОН

Подписывайтесь на наши каналы telegram в Тelegram и telegram в Youtube