ProZorro продає два пам’ятники Володимиру Леніну. «Лот складається аж з двох предметів – пам’ятника Леніна з бронзи, що важить 5,500 кілограмів та другого пам’ятника Леніна з чорного металу, вагою 100 кілограмів.

Друзі, у нас тут не просто металобрухт, а аж два Леніна в одному лоті!», – повідомляє ProZorro.Продажі на своїй сторінці в Facebook.

ProZorro продає,  пам’ятники, Володимиру Леніну, декомунізація, Україна, новини

Пам’ятник Володимиру Леніну, архівне фото

Проведення аукціону заплановане на 2 квітня, початкова ціна продажу лоту – майже 500 тисяч гривень.

Верховна Рада у квітні 2015 року схвалила законопроект про засудження комуністичного й нацистського тоталітарних режимів, заборонила їхню пропаганду й символіку. Згідно із законом, символіка і пропаганда нацизму, націонал-соціалізму, цих цінностей, будь-яка діяльність нацистських, фашистських угруповань в Україні забороняються.

Як заявляв директор Українського інституту національної пам’яті Володимир В’ятрович, в Україні декомунізація фактично завершена, демонтували майже всі пам’ятники Леніна.

ProZorro.Продажі – це електронна торгова система, проект розпочав роботу зі співпраці із Фондом гарантування вкладів фізичних осіб (ФГВФО) – реалізації майна неплатоспроможних банків 24 червня 2016 року. З 31 березня 2017 року проект ProZorro.Продажі почав реалізовувати майно державних і комунальних підприємств.

Читайте: Кернес другий рік поспіль очолює рейтинг українських мерів за рівнем довіри

ИСТОЧНИК РАДІО СВОБОДА

Подписывайтесь на наши каналы telegram в Тelegram и telegram в Youtube