Що б там не казав сам Трамп про намагання відновити хороші стосунки з Росією, але призначені ним міністр оборони Матіс і радник з нацбезпеки Мак Мастер люди діяльні і так само називають Росію головною загрозою.

Росію головною загрозою, США, Росія, Україна, новини, Трамп, Конгрес, Begemot, begemot.media, Begemotmedia

«Дев’ять років тому цього дня іще йшла війна у Грузії. Російські мародери у військовій формі грабували на захоплених територіях. Але американський флот вже рухався у відповідному напрямку.» Про це пише у своєму Facebook Юрій Луканов.

Через два дні до берегів Грузії підійшов американський флот. На європейські бази прибули додаткові американські літаки.

Просування російської армії негайно припинилося. Це була блискуча демонстрація: коли Путін стикається не із заявами, а з реальною загрозою, то він відступає без розмов.

Після того світ за інерцією ще продовжував не вірити, що Путін справді проголосив війну Заходу у Мюнхені 2007 року. Мало того, Захід продовжував залишатися у своїх ілюзіях навіть після кримнашу і війни на Донбасі.

Але тепер Путін зумів добитися консенсусу американських еліт щодо російської загрози. Як демократи, так і республіканці вважають Москву ворожою державою. Такого ніколи не було після розвалу СРСР.

Що б там не казав сам Трамп про намагання відновити хороші стосунки з Росією, але призначені ним міністр оборони Матіс і радник з нацбезпеки МакМастер люди діяльні і так само називають Росію головною загрозою.

Та й сам Трамп теж далеко не однозначно проросійський. Коли йдеться про те, щоб помірятися яйцями, то його риторика стає войовничою.

У грудні минулого року Путін десь там на нараді щось таке пробурмотів про збільшення збройного потенціалу. Трамп, який на той час був обраний, але ще не увійшов у Білий дім, написав твіт, в якому запевняв, що американська зброя буде випереджати всіх.

Потім на той час майбутньому прес-секретарю Трампа Шону Спайсеру довелося пояснювати, що його шеф не мав на увазі нікого конкретно.

Нині з подачі Пентагону у США ведуться дискусії про передачу летальної зброї Україні. А з подачі самого Трампа значно збільшений військовий бюджет. Білий дім, попри всю миротворчу риторику щодо Росії, твердо стоїть на позиції, що санкції можуть бути зняті лише після виведення військ Росії з Донбасу і після повернення Криму Україні.

Коли кажуть, що США найбільший у світі жандарм, то я за такого жандарма. Він примушує всяких агресивних дурнів у всіх куточках планети піджимати хвоста і займати належне їм місце. І у нашому випадку таке станеться. Щоб ви не сумнівалися.

ИСТОЧНИК Патріоти України

Подписывайтесь на наши каналы telegram в Тelegram и telegram в Youtube