У суботу, 12 травня, в окупованому бойовиками ЛНР Луганську байкери клубу «Нічні вовки» влаштували відкриття мотосезону з нагоди «дня республіки».

Фото з місця подій публікують сепаратистські ЗМІ.

новости, новини, Україна, Украина, Бегемот, Бегемот медиа, влада, власть, політика, политика, begemot, begemot.media, Луганськ, Нічні вовки

Відзначається, що колону мотоциклістів очолив лідер «Нічних вовків», шанувальник президента Росії Володимира Путіна Олександр «Хірург» Залдостанов.

«Все бунтівні «Республіки» для мене — мої друзі. Це все те, що неймовірно притягує: цей дух опору цьому глобальному сатанізму. Тут сама Росія, тут її дух, який, може бути, в Москві не так відчувається, як тут. Тут більше Росії, ніж в столиці», — заявив Залдостанов на заході.

Варто зауважити, що в соцмережах посміялися над словами «Хірурга» і фотографією його «катафалка»:

«Кого ж вони возили в цьому катафалку, якщо «російський дух» стояв міцніше, ніж у смердящій чи то сірою, то чи метаном Москві?) Невже «велика дипломатія молодих республік» таки довела до обміну досвідом з Мадагаскаром, і донбасити в честь свята відкопали «героїв республіки»?)», — поцікавився політтехнолог Олексій Голобуцький.

«На естакаді перед напівзанедбаним вокзалом, мертве електронне табло, порожній готель. Там, трохи нижче, був поштамт… Потяги не ходять… Навіть в мацкву», «А кого ховають?», «Який катафалк! Лікар сказав: — в морг, значить — в морг», — додали користувачі мережі.

Раніше Олександру Залдостанову заборонили в’їзд на територію Боснії і Герцеговини.

Директор служби у справах іноземців Слободан Уйіч заявив, що Залдостанов був визнаний особою, яка становить загрозу для безпеки країни.

Наше мнение

АПОСТРОФ
Подписывайтесь на наши каналы telegram в Тelegram и telegram в Youtube