На думку Андрія Лисенка – речника Генеральної прокуратури України, якщо б в Україні створити Антикорупційний фонд, гроші з якого йшли б особам, які з «здавали» корупціонерів, то ситуація у сфері боротьби з корупцією значно покращиться.

Таку думку він висловив у Facebook.

боротьби з корупцією, ГПУ, Лисенко, нова пропозиція, Україна, новини

Читайте також: Нардеп по ситуации с Антикоррупционным судом: В ЕС уже говорят — мы уже не лохи, мы все понимаем

«Якщо із стотисячних зарплат, премій, багатомільйонних витрат на офіси, авто, спецапаратуру та смішних тайних агентів створити Антикорупційний Фонд, то небайдужі люди і просто зацікавлені стукачі за помірну винагороду здадуть із залізобетонною фактурою усіх корупціонерів. Для цього не треба роками створювати структури, законодавство, конкурси на кращих з гірших та ображених. Треба лише відкрити Єдине прийомне вікно та дати оголошення з тарифами у ЗМІ», – запропонував Андрій Лисенко.

До слова, Світовий банк забракував президентську версію закону про Антикорупційний суд. Там зазначили, що законопроект Порошенка у нинішньому вигляді неприпустимий. У Міжнародному валютному фонді також незадоволені президентським законопроектом про Антикорупційний суд. Мовляв, проект Порошенка суперечить зобов’язанням України перед міжнародними партнерами.

ИСТОЧНИК 24tv

Подписывайтесь на наши каналы telegram в Тelegram и telegram в Youtube