Регламентний комітет Верховної Ради підтримав подання генпрокурора Юрія Луценка про зняття недоторканності з нардепа Надії Савченко, а також про її затримання та арешт.

зняття недоторканності, Надії Савченко, ВР, регламентний комітет, Україна, новини

Відповідне рішення комітет ухвалив на засіданні зранку 22 березня. Це ще не остаточне рішення Ради, а лише рекомендація комітету. Голосування з цього питання відбудеться на засіданні парламенту 22 березня

На засіданні регламентного комітету виступив Генпрокурор Юрій Луценко. Він детально виклав суть звинувачень Савченко: змова з ватажками терористичної організації «ДНР», підготовка масштабного теракту в центрі Києва, а також захоплення адміністративних будівель у столиці і повалення влади. Луценко також заявив, що має документальне підтвердження, що Росія надавала зброю Рубану і Савченко.

На засідання комітету Савченко принесла два плоди граната.

«Дуже важливо показати зараз вам, що ви ходите дуже близько від смерті. Вас усіх лякає, були в мене гранати чи не були — у сумочці. Були в мене гранати. Гранати були. Ось: гранати були», — сказала Савченко, діставши два фрукти і поклавши перед собою.

зняття недоторканності, Надії Савченко, ВР, регламентний комітет, Україна, новини

За її словами, чутки, що вона прийшла на засідання ВР 15 березня з гранатами в сумці, поширив головний військовий прокурор Анатолій Матіос.

«Коли я зайшла до Верховної Ради, і пішов слух, який пустив Матіос, що я несу гранати, тому що в мене важка сумка. Там було дві пачки паперу, ну і, звісно, гранати (Савченко показала на фрукти перед собою. — ред.). Ви б бачили реакцію Верховної Ради: люди витягали картки — і перелазили по стільцях. Їм говорили, що від розльоту Ф-1200 — порахуйте периметр — ви далеко не втечете. То це перетворювалося на казковий цирк», — сказала Савченко.

Водночас Савченко підтвердила, що всі факти, наведені генпрокурором – правдиві. Однак, за її словами, насправді, вона не готувала теракт, а це була «військова операція, проведена спільно з волонтерами». І насправді, Савченко нібито просто хотіла налякати владу.

ИСТОЧНИК 24tv

Подписывайтесь на наши каналы telegram в Тelegram и telegram в Youtube