У Кабінеті міністрів підтримали Уляну Супрун, тимчасово відсторонену від виконання обов’язків міністерки охорони здоров’я України судовим рішенням.

міністерку, підтримали, Супрун, Кабмин, реванш

Так, члени Кабміну оприлюднили заяву на підтримку колеги, яка «оголосила війну тим корумпованим схемам, що процвітали в галузі роками». Згідно із заявою, відповідне судове рішення буде оскаржено у встановленому законом порядку.

Уляну Супрун підтримав і прем’єр-міністр Володимир Гройсман, на переконання якого «не можна допустити зупинки реформи медичної галузі та повернення в неї корупції». «Ми розпочали зміни, – зазначив очільник уряду. – Настав час їх захистити, щоб українці отримували якісні медичні послуги!»

Не лишився осторонь скандальної ситуації віце-прем’єр-міністр України Павло Розенко. Він наголосив, що Супрун «була призначена на свою посаду в повній відповідності до чинного законодавства України», тож немає «жодних юридичних підстав для її відсторонення».

«Бачу лише наміри старої корумповано-мафіозної системи здійснити спробу повернути корупційні схеми в систему охорони здоров‘я!» – підкреслив Розенко.

«Реваншу не буде! – запевнив віце-прем’єр. – Адже справа не в персоналіях, а в принципах діяльності нинішнього складу уряду».

Подписывайтесь на наши каналы telegram в Тelegram и telegram в Youtube