Росія почала військові навчання в декількох регіонах, включаючи анексовані Абхазію, Південну Осетію, Крим і області, прилеглі до українського кордону. Про це повідомляється на офіційному сайті Південного військового округу РФ.

військові навчання, Росія, південь, Україна, ноовини

Навчання проходять на 19 полігонах в Астраханській, Волгоградській і Ростовській областях, на Ставропіллі і Кубані, в Адигеї, Дагестані, Інгушетії, Північній Осетії, Криму і Чечні, а також в Абхазії, Вірменії та Південній Осетії.

«Підрозділи ракетних військ і артилерії Південного військового округу (ПВО) приступили до виконання вогневих завдань у польових умовах. Бойова підготовка артилеристів організована на 19 полігонах військового округу, розташованих в Астраханській, Волгоградській і Ростовській областях, на Ставропіллі і Кубані, в Адигеї, Дагестані, Інгушетії, Північній Осетії, Криму і Чечні, а також у місцях російських військових баз в Абхазії, Вірменії та Південній Осетії», — йдеться в повідомленні.

У російському військовому відомстві заявляють, що в навчаннях задіяні близько 8 тисяч військовослужбовців і майже 1,5 тисячі одиниць військової техніки, включаючи сучасні системи залпового вогню. Військовослужбовці також відпрацьовують комбінований спосіб перекидання до місць проведення навчань — як у складі колон, так і залізничним транспортом.

Свою стурбованість у зв’язку з проведенням російських навчань на півострові і нарощуванням сил на кордонах України, солідаризуючись з нею, висловлювали країни Заходу.

Нагадаємо, на Рівненському полігоні пройшли бойові навчання для військовослужбовців оперативного резерву першої черги.

Читайте: Путин серьезно болен: психолог указал на признаки

ИСТОЧНИК Кorrespondent

Подписывайтесь на наши каналы telegram в Тelegram и telegram в Youtube