Голова української делегації Ірина Фріз представила на весняній сесії Парламентської асамблеї НАТО доповідь, в якій зазначається, що Російська Федерація застосовує зброю масового знищення за кордоном і протягом останніх трьох років веде розробку біологічної та хімічної зброї, видаючи це за спроби розробки вакцин.

Про це повідомляє «Громадське».

новости, новини, Україна, Украина, Бегемот, Бегемот медиа, влада, власть, політика, политика, begemot, begemot.media, Росія, зброю масового знищення«Вбивство Литвиненка в Лондоні з застосуванням полонію і спроба вбивства Скрипаля в Солсбері — це наочний приклад того, як РФ застосовує зброю масового знищення за кордоном», — зазначає Фріз.

Згідно з доповіддю, було проаналізовано понад п’ять тисяч позицій державних закупівель та наукової активності декількох російських установ, що знаходяться під Міністерством оборони РФ.

«Як мінімум останні три роки Росія веде дослідження вірусів геморагічних лихоманок, зокрема Ебола і Марбург, видаючи це за спроби розробки вакцин. Насправді мова йде про повернення до радянських розробок поєднання Ебола з вірусом віспи», — до таких висновків прийшли українські дослідники.

Також зазначається, що інша російська дослідницька організація активно закуповує і проводить дослідження по розробці нових бойових отруйних речовин з властивостями нервово-паралітичних газів.

Читайте: Офіцер ГРУ, причетний до збиття MH17, був «куратором в «ЛНР» і надсилав рекомендації Суркову

ИСТОЧНИК УКРАЇНСЬКІ НОВИНИ

Подписывайтесь на наши каналы telegram в Тelegram и telegram в Youtube