Остаточне рішення у справі ООН може ухвалити через 5-7 років, повідомила Громадському речниця Міністерства закордонних справ України Мар’яна Беца.

ООН, Україна, Украина, Росія, Россия, суд, begemot, begemot.media, новости

«Виходячи із досвіду, остаточне рішення у справі може бути прийняте через 5-7 років. Це дуже тривала процедура. Меморандум — це фактично основна юридична позиція і доказова база України в цій справі. Тепер Росія має 3 місяці на визнання юрисдикції суду. Навіть попри долучення РФ до конвенцій вони можуть заперечити підсудність. Ці всі стадії суттєво затягують процес», — зазначила вона.

Більше про судовий розгляд позову України до Росії в міжнародному суді , переговори в нормандському форматі та долю українських політв’язнів — у програмі «Нині вже» 13 червня о 20:00.

Нагадаємо, 12 червня Україна подала до Міжнародного суду ООН докази фінансування Росією тероризму.

Читайте також: США обвинили пятерых россиян в поставке авиатоплива в Сирию

Нагадаємо: Справа «Україна проти Російської Федерації» (Міжнародний Суд ООН) — позов України проти Росії, поданий 16 січня 2017 року представником України до Міжнародного суду ООН з метою притягнення Російської Федерації до відповідальності за вчинення актів тероризму і дискримінації протягом її незаконної агресії проти України. Україна також звернулася до Міжнародного суду ООН з проханням запровадити тимчасові заходи, спрямовані на запобігання продовженню порушень прав людини з боку Російської Федерації протягом розгляду справи Судом по суті.

ДЖЕРЕЛО hromadske.ua

Подписывайтесь на наши каналы telegram в Тelegram и telegram в Youtube