Росія не має наміру виводити свої війська з Придністров’я. Про це у Facebook 13 квітня заявив віце-прем’єр-міністр Росії Дмитро Рогозін.

Украина, Україна, Ukraine, news, новини, новости, Бегемот, Begemot, begemot.media, війська з Придністров'я, Молдова, Приднестровье, Росія, Рогозін

«Ми не допустимо деградації статусу Придністров’я, де проживають наші співвітчизники і співгромадяни, і не підемо на згортання нашої миротворчої місії. Ми постійно контактуємо із президентом, урядом і Верховною Радою Придністров’я, шукаємо і знаходимо вирішення складних проблем, які створюють Кишинів і Захід для посилення блокади цієї невизнаної республіки», – написав він.

Придністров’я оголосило про суверенітет від Молдови у 1990 році, однак світова спільнота незалежності регіону не визнала. Автономії вимагала частина жителів цього регіону. У середині 90-х у Придністров’я офіційно ввели контингент російських миротворчих сил. Молдова наполягає на виведенні російських військових зі своєї території.

Прем’єр-міністр Молдови Павел Філіп 11 квітня заявляв, що впевнений у здатності Кишинева переконати Київ погодитися на виведення російських військ із Придністров’я через територію України.

ИСТОЧНИК ГОРДОН

Подписывайтесь на наши каналы telegram в Тelegram и telegram в Youtube