Український рок-колектив Kozak System присвятили трек бійцям 10-ї окремої гірсько-штурмової бригади. Написати пісню про тих, хто воює в гірських бригадах, виникла у командира взводу «Едельвейс» Гліба Бабича.

новости, новини, Україна, Украина, Бегемот, Бегемот медиа, влада, власть, політика, политика, begemot, begemot.media, музика, українські воїни,  рок-колектив,  Kozak System«За один день я записав демо пісні та раптом з’ясувалося, що один з моїх побратимів вчився в одному класі із Сашком Положинським, лідером гурту «Тартак». Ми звернутися до нього, а Сашко одразу ж відповів: «Цю пісню мають записати саме Kozak System, вона абсолютно в їх стилі!». Одного вечора я передав демо пісні їм, вони одразу ж зі мною зв’язалися, а на ранок наступного дня я вже був у Києві на студії. За один день ми закінчили запис пісні», — каже Гліб Бабич.

Для зйомок відео Kozak System приїхали в зону АТО, на позиції «Едельвейс», на кілька днів.

Гімн 10 окремої гірсько-штурмової бригади «Едельвейси»
Слова: Гліб «Лєнтяй» Бабич
Музика: Kozak System та Гліб Бабич

KOZAK SYSTEM — український рок-гурт, який постійно представляє Сучасну Україну на європейських та світових музичних фестивалях. Заснований в 2012 році у Києві з музикантів, які вийшли зі складу гурту «Гайдамаки».

Колектив славиться своїми патріотичними піснями. Крім символу Євромайдану «Брат за брата», «Повертайся живим» з сестрами Тельнюк, «Реквієму» на слова Дмитра Лазуткіна, фронтмен групи Іван Леньо брав участь у записі Маршу Нової Армії «Зродились ми» разом з Олегом Скрипкою, Тарасом Чубаєм, Фаготом, Сашком Положинським та іншими українськими музикантами.

ИСТОЧНИК ГАЗЕТА

Подписывайтесь на наши каналы telegram в Тelegram и telegram в Youtube