НІКОЛИ Б і НЕ ПОДУМАВ, що буду коментувати зустріч президента з блогерами (шо робота у людини за така — «блогер»? А в реальному житті вони — хто?), але не втримався.

блогер, зустріч, Порошенко, Україна, політична сублімація, картинка, президент, штучно

1. Невже президенту воюючої країни — з сильним ворогом ззовні, з надскладною економічною ситуацією всередині — нє#уй чим зайнятись, як зустрічатися з лояльними царелюбними блогерами? Якщо цікава думка зі сторони — вартує не пити каву з і так лояльними графоманами (окремі з яких — об’єктивно талановиті), а поспілкуватися із звичайними людьми. Метро. Тролейбус. Вокзал. Базар. Супермаркет. Що вам, Петре Олексійовичу, нового скажуть ті, хто і так за вас публічно (з різних причин) вписується? Не можливо перепливти Босфор, готуючись до запливу в теплій ванні.

2.Проглянув список запрошених. Двох з них — читаю. Один — дуже правильно пише, на мою думку, по церковному питанню. Другий — дуже добре пише смачні тексти, в більшості випадків — з ним не згоден, але пише так, що хочеться читати. Ще про двох — просто чув. Хто такий Олешко — раніше не знав. Як виявилось, феєричний дол*ойоб — так спалити контору і все спаскудити дві години президентського часу (президента воюючої країни, кандиба!) — це, звісно, повний афедрон.

3. В цілому все це — політична сублімація. Певному жулью в оточенні президента хочеться подати йому красиву картинку. Але роблять її штучно. Ефект відповідний — в силу їхнього срача між собою швидше в мінус.

Читайте также: Слепаков сравнил чиновников с пьяным мужиком в тамбуре

4. В чому був резон оприлюднювати увесь список і палити воістину цікавого громадянина, який відтепер матиме в інформпросторі ярмо співробітника Банкової (навіть, якщо це не так — вже не важливо, думатимуть інакше). Навіть здивувався, що одного персонажа можна віднести до т.зв.порохоботів. повірте, щиро.

5. Погортав сторінки тих високоповажних блогерів, про яких раніше і не чув, але сам президент покликав їх на зустріч. Хай Бог милує! Переважно (не у всіх) — тупі тексти, неприховане подхалімство, накручені лайки і коментарі ботів на тему «дякую». Гидко і смішно. з такими «технологіями» ви і в сільську раду вибори не виграєте.

6. Є певна кількість людей, які Порошенка підтримують щиро. Їх таке царелюбство з нальотом демократії (цитую: «президент пришёл в джинсах») — ймовірно, відштовхне.

7. Хороше було питання про теплу ванну. От тільки такі зустрічі — це пірнути вглиб теплої ванни. А там, пірнаючи так глибоко — втопитись легше, ніж у бурхливій річці.

8. Хтось розводить президента на гроші, видаючи ботів — ніби то результат.

9. Вже очевидно, що Порошенка не буде в другому турі. З таким підходом — і за третє місце слід поборотися. Бо може бути ще менше.

ИСТОЧНИК Андрей Лозовой

Подписывайтесь на наши каналы telegram в Тelegram и telegram в Youtube