Липецька кондитерська фабрика, склад готової продукції і торговий дім ТОВ «Рошен» повністю зупинили свою діяльність в Росії.

діяльність, Рошен, Липецьк, зупинили, Росія, Порошенко, арест

Про це повідомляється на сайті корпорації.

Згідно з повідомленням, процес відбувався в три етапи. У квітні були законсервовані всі виробничі лінії на Липецькій кондитерській фабриці, в травні – системи холодо- і теплопостачання, а в червні — блок очисних споруд, котельні та водозабори.

Також повністю припинив свою діяльність склад готової продукції і торговий дім ТОВ «Рошен», який займався її реалізацією.

Читайте також: Поездом в Европу. Появилась информация о направлениях и ценах (+инфографика)

Нагадаємо, що суд у грудні 2016 року наклав арешт на 14 об’єктів нерухомості, зокрема, на склад готової продукції, 4 цехи, будівля підсобного корпусу і 7 земельних ділянок загальною площею понад 700 тис кв. м в рамках кримінальної справи про нібито розкраданні з бюджету Росії 180 млн рублів за рахунок нібито незаконного відшкодування ПДВ.

19 червня суд продовжив арешт майна Липецької фабрики «Рошен».

«На сьогоднішній день ФНС РФ пред’являє Липецькій фабриці необґрунтованих податкових претензій на суму 180 млн руб, а торговому дому ТОВ «Рошен2 (м. Липецьк) — на 150 млн руб. Арешт майна Липецької фабрики продовжений до 13 вересня 2017 р.», — йдеться у повідомленні.

ИСТОЧНИК uainfo

Подписывайтесь на наши каналы telegram в Тelegram и telegram в Youtube