За інформацією українських військових, на приморському напрямку поблизу Водяного ворог крім звичайного використання мінометів і стрілецької зброї, почав останнім часом застосовувати невідоме важке озброєння, яке має значну руйнівну силу.

Відповідне відео опублікувало «Військове телебачення України«.

невідоме важке озброєння, Донбас, перемир'я, АТО, Україна, новини, Begemot, begemot.media, Begemotmedia

«152-мм артснаряди від самохідної артилерії такі вирви не роблять. Ще причиною може бути м’який ґрунт. Але все-таки здається, що використовують щось важче», — пояснює військовослужбовець.

За словами військовослужбовця ЗСУ, висота вирви, що утворилася внаслідок використання такої зброї, становить 2,20 метра, а ширина – близько 4 метрів. «Осколки, які перебували в даних вирвах, це осколки від «Градів-П» («Партизан»). Тобто в «Партизанах» вже використовують якийсь новий заряд. Цей снаряд не розривається при ударі. Він заходить глибоко під землю і, як фугас, викидає максимальну кількість землі вгору, утворюючи вирву. Напевно, шукали важку бронетехніку, щоб уразити цим снарядом», — додає він.

За словами військовослужбовця, якщо б даний снаряд розірвався на асфальтовій поверхні, то розліт осколків склав би близько 150 метрів.

ИСТОЧНИК Патріоти України

Подписывайтесь на наши каналы telegram в Тelegram и telegram в Youtube