Російський депутат Олексій Журавльов мало не загинув під окупованим Донецьком, потрапивши під обстріл.

Олексій Журавльов, під обстріл, ДНР, Україна, новини

У неділю, 4 березня, Журавльов повідомив на своїй сторінці у Facebook про візит до бойовиків «ДНР» в Донецьк.

Пізніше у коментарі «РИА Новости» він заявив, що потрапив під мінометний обстріл.

Ми приїхали на позиції батальйону «Пятнашка» і потрапили під обстріл з мінометів. Один автомобіль виведений з ладу, нам довелося розвернутися й поїхати,
— сказав Журавльов.
Російський депутат звинуватив в обстрілі Збройні Сили України та звинуватив Україну в «умисній агресії». Крім того, він став погрожувати, що якщо Україна піде на ескалацію конфлікту, то терористів «ДНР» вже нічого не зупинить.

Київський режим в своєму репертуарі: війна за американські інтереси до останнього українця. Окупованими залишаються території, контрольовані Києвом. З Донецька це особливо чітко видно.

У штабі української воєнної операції на Донбасі заявили, що ЗСУ не застосовували зброю 5 березня.

«Збройні сили України від початку перемир’я 5 березня вогонь не відкривають. Ми можемо застосовувати зброю винятково в тих випадках, коли є загроза життю або здоров’ю наших військовослужбовців. Наші військовослужбовці сьогодні вогонь не відкривали», – заявили в штабі.

Хто такий Олексій Журавльов? З 29 вересня 2012 року він очолює політичну партію «Родина». Раніше він був депутатом VI скликання від партії «Єдина Росія». Російський депутат регулярно відвідує терористичні «ЛДНР».

Читайте: ДНР і ЛНР мають бути ліквідовані — Волкер

ИСТОЧНИК 24tv

Подписывайтесь на наши каналы telegram в Тelegram и telegram в Youtube