Санкції стосуватимуться кількасот фізичних та юридичних осіб. Уряд Російської Федерації розробляє проект санкцій проти України. Про це з посиланням на власні джерела повідомляє «Коммерсантъ».

проти України, Росія, санкції, Бегемот, begemot, begemot.media, новости

Фото: Цензор.НЕТ

За даними видання, після підготовки урядом санкцій їх затвердить президент Росії Володимир Путін. Самі санкції стосуватимуться кілька сотень фізичних та близько сотні юридичних осіб, серед яких також великі бізнесмени та українські чиновники.

Як повідомило джерело «Коммерсанта», під фізичними особами маються на увазі бізнесмени, чиновники та держслужбовці. Один із заходів санкцій буде блокування активів цих людей на території Росії та заборона на виведення капіталу.

Однак у виданні зазначають, що навряд чи ці санкції завдадуть значного удару, оскільки ще від 2014 року Україна ввела санкції проти РФ в односторонньому порядку.

До 1 серпня Мінекономіки, Мінпромторг і Мінфін повинні представити «пропозиції стосовно імпортованих з України товарів, щодо яких можуть застосовуватися заходи обмежувального характеру».

Відповідний проект стане результатом ухваленого в Росії закону «Про заходи впливу (протидії) на недружні дії Сполучених Штатів Америки та інших іноземних держав» наприкінці травня. Згідно з законом російський уряд за рішенням президента зможе вводити заборону на ввезення до РФ будь-якої продукції або сировини.

ИСТОЧНИК ТСН

Подписывайтесь на наши каналы telegram в Тelegram и telegram в Youtube