Росія навмисно руйнує стабільність у світі, використовуючи для цього різні методи. Про це 28 травня заявив голова Парламентської асамблеї (ПА) НАТО Паоло Аллі, повідомляє «Укрінформ».

новости, новини, Україна, Украина, Бегемот, Бегемот медиа, влада, власть, політика, политика, begemot, begemot.media, Росія, ЄС, США,  руйнує стабільність

Голова Парламентської асамблеї НАТО Паоло Аллі заявив, що Росія вдається до різноманітних зусиль, щоб підірвати стабільність.

“Росія здійснює різні зусилля, аби підірвати стабільність, використовуючи різні методи: починаючи від дезінформації і завершуючи введенням в оману, пропагандою та маніпуляцією у ЗМІ. Вона відійшла від мови розуму, а кооперацію замінила силою і залякуванням», – сказав він на форумі ПА НАТО у Варшаві.

Читайте: Виглядає так, що росіяни купують провідні країни Європи – Цимбалюк про зустріч Макрона і Путіна

За словами політика, Росія не очікувала, що зіткнеться з потужною і швидкою реакцією з боку НАТО.

Аллі додав, що на агресію Росії проти Грузії та України відреагували не тільки в НАТО, а також у Європейському союзі та інших країнах.

«Я переконаний, що ця відповідь запобігатиме подальшому погіршенню ситуації. Ми відреагували, коли Росія діяла в Грузії у 2008 році, і зробили рішучі кроки, коли Росія захопила Крим», – констатував політик.

Дії Росії Аллі назвав «лекцією» для Заходу і підкреслив, що з 2014 року НАТО зміцнило загальну оборону на сході, щоб Росія не продовжувала своїх агресивних дій.

Читайте: Украина остается в одиночестве: Макрон поразил своим поведением на переговорах в Петербурге. Видео

ИСТОЧНИК Гордон

Подписывайтесь на наши каналы telegram в Тelegram и telegram в Youtube