Росія вимагає, щоб українські прикордонники дозволили громадянам України, членам екіпажу, затриманого риболовецького судна «Норд», виїхати в анексований Росією Крим без належних документів.

Про це заявили в російському МЗС.

новости, новини, Україна, Украина,Бегемот, Бегемот медиа, влада, власть, політика, политика, begemot, begemot.media, begemot media, судна "Норд", членам екіпажу, Росія

Читайте також: Частина екіпажу скандального судна «Норд» втекла з України

«Вимагаємо припинити знущатися над російськими громадянами і дати їм можливість, нарешті, безперешкодно повернутися додому, до своїх родин. Наше терпіння не безмежне. Ми залишаємо за собою право на жорсткі дії у відповідь», – сказали в російському дипломатичному відомстві.

Вони також додали, що затримання порушників «порушує основоположні права людини».

«Насильницький примус до українського громадянства і неможливість вільно залишити Україну грубо порушує основоположні права людини, суперечить цивілізованим нормам міжнародних відносин», – обурилися дипломати.

Нагадаємо, 25 березня українські прикордонники затримали сейнер «Норд» під російським прапором в частині українських вод Азовського моря. Судно було доправлено в порт Бердянська, а проти його екіпажу порушено низку справ. Згодом команда судна «Норд» за сприяння російських дипломатів намагалася двічі покинути територію України через Гоптівку на Харківщині.

ИСТОЧНИК 24tv

Подписывайтесь на наши каналы telegram в Тelegram и telegram в Youtube